www.rakta.lt

TRITAŠKIŲ METIMŲ KONKURSO NUGALĖTOJAS- T.JODELIS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 03 Balandis 2017 07:25 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   12 dalyvių varžėsi dėl taikliausio tritaškininko vardo. Į sekantį etapą pateko K.Chadatavičius (Ukmergės TVM)- 21 taškas, T.Jodelis (Anykščių KKSC)- 16 taškų, J.Narušis (Molėtų sporto centras)- 14 taškų, S.Butkys (Anykščių KKSC)- 13 taškų ir D.Survila (Ukmergės TVM)- 13 taškų. Na, o pusfinalyje geriausiai sekėsi T.Jodeliui ir D.Survilai, kurie pagerino savo rezultatus, pelnydami po 19 taškų, o K.Chadatavičiui serija nenusisekė- pelnyta tik 14 taškų. O finale triumfavo Tautvydas Jodelis, stabiliai sumetęs 18 taškų, kurių ir pakako, norint tapti nugalėtoju. Sveikiname Tautvydą!

 

 

 

DĖJIMO Į KREPŠĮ KONKURSO NUGALĖTOJAS- S.BUTKYS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 03 Balandis 2017 07:19 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Dėjimo į krepšį konkurse susigrūmė 2 ukmergiškiai ir 2 anykštėnai. Susumavus rezultatus, nugalėtoju tapo Saimonas Butkys iš Anykščių KKSC komandos, surinkęs 46 taškus ir aplenkęs savo komandos draugą Igną Raščių su 44 taškais.

 

FOTO IŠ KREPŠINIO ŠVENTĖS ŠVENČIONĖLIUOSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Sekmadienis, 02 Balandis 2017 09:23 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  2017 metų balandžio 1-ąją finišavo VII- osios Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybės. Finalinė diena buvo surengta Švenčionėliuose. Prizininkai:

I vieta- Švenčionėlių "AITVARAS-SC"

II vieta- Ukmergės TVM

III vieta- Anykščių KKSC

Foto galite rasti čia:

https://goo.gl/photos/CpjMwYkdFWPjaBUW8

 

SENJORŲ "39+" FINALAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Penktadienis, 31 Kovas 2017 15:40 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

VII-ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ
"JAROS SAUGA" TAUREI LAIMĖTI

 FINALINĖ DIENA BIRŽUOSE
2017.04.14

17.00 VAL. RUNGTYNĖS DĖL 3 VIETOS:


BIRŽŲ "ŠIRVĖNA"- ŠVENČIONIŲ "ŠVENČIONYS"

18.30 VAL. TRITAŠKIŲ METIMŲ KONKURSAS

19.00 VAL. RUNGTYNĖS DĖL 1 VIETOS:

UTENOS "AMBER FOREST"- ANYKŠČIŲ "JAROS SAUGA"

 

VYRŲ PIRMENYBIŲ FINALAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Penktadienis, 24 Kovas 2017 20:49 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

VII-ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBIŲ

 FINALINĖ DIENA ŠVENČIONĖLIUOSE
2017.04.01

12.00 VAL. RUNGTYNĖS DĖL 3 VIETOS:


ANYKŠČIŲ KKSC- MOLĖTŲ SPORTO CENTRAS

 

13.40 VAL. TRITAŠKIŲ METIMŲ IR DĖJIMO Į KREPŠĮ KONKURSAI

 

14.20 VAL. RUNGTYNĖS DĖL 1 VIETOS:

 

ŠVENČIONĖLIŲ "AITVARAS-SC"- UKMERGĖS TVM

 

16.00 VAL. APDOVANOJIMŲ CEREMONIJA

 

 

FINIŠAVO ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 23 Kovas 2017 16:26 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

visos komandos

Visi drauge po apdovanojimų ceremonijos.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 31 Kovas 2017 15:45
 

II- ŲJŲ ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBIŲ "HIPERIKA" TAUREI LAIMĖTI PRIZININKAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 23 Kovas 2017 16:19 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

aukstaitijos traktas 1 vieta

I VIETA

nosted mechanika 2 vieta

II VIETA

utenos melioracija 3 vieta

III VIETA

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta Ketvirtadienis, 23 Kovas 2017 16:26
 

SENJORAI "45+" ŠVENTIŠKAI UŽDARĖ SEZONĄ

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Trečiadienis, 22 Kovas 2017 13:25 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Praėjusį savaitgalį Rokiškyje buvo sužaistas III- iasis turas Rytų Aukštaitijos senjorų "45+" krepšinio pirmenybėse, po kurio vyko komandų apdovanojimas ir pirmenybių uždarymas.
Pirmosiose varžybose šeimininkai, Obelių krepšininkai, įveikė Anykščių senjorus rezultatu 64:59. Šeimininkams 20 taškų pelnė A.Narkevičius, D.Naprys 19 taškų (5 tritaškiai metimai), Anykščių komandai R.Ridikas pelnė 20 taškų, N.Vildžius ir S.Živatkauskas po 16 taškų. Po šio pralaimėjimo anykštėnai atsigriebė prieš Utenos "AMBER FOREST", laimėdami net 81:55. Anykščiams 23 taškus pelnė N.Vildžius, 17 taškų S.Živatkauskas, Utenos komandai 14 taškų pelnė R.Tumas, 12 taškų R.Vaitkus. Paskutinėse turo rungtynėse atkakli kova vyko tarp Obelių ir Utenos komandų. Visą laiką pirmavusi Utenos "AMBER FOREST" komanda paskutinę minutę išleido pergalę iš savo rankų, pralaimėdama rezultatu 54:58. Šiose rungtynėse uteniškiai R.Tumas pelnė 15 taškų, R.Vaitkus 14 taškų. Obelių komandai D.Naprys pelnė 20 taškų, A.Laužadis 19 taškų.
  Po rungtynių senjorams buvo surengti du asmeniniai konkursai. Pirmajame- baudų metimų konkurse geriausiai sekėsi uteniškiui Rimvydui Vaitkui, pelniusiam iš eilės 8 baudos metimus, aplenkusiam antroje vietoje likusį Silvijų Živatkauską iš Anykščių (4 taiklūs baudos metimai). Antrajame konkurse, tritaškių metimų, senjorai krepšį atakavo iš 5 stovų, mesdami po 5 kamuolius (paskutiniojo vertė 2 taškai). Rezultatai iš tikrųjų, kaip senjorams, tikrai geri. Iš 8 dalyvių pirmajame etape geriausiai sekėsi ir į finalą patekusiems 2 krepšininkams, ir abejiems iš Anykščių- Arūno Pupelio sąskaitoje 12 taškų, Silvijaus Živatkausko 16 taškų. Finalinė serija vyko tikrai dramatiškai. Pirmasis, stojęs mesti Arūnas, pagerino savo rezultatą, surinkdamas 15 taškų, todėl Silvijų slėgė tam tikras nerimas rezultatui pagerinti. Ir pradžia nieko gero nežadėjo. Bet, sukaupęs visą patirtį, prieš paskutinę 5 metimų seriją, turėdamas tik 12 taškų, S.Živatkauskas taikliai vienas po kito skrodė tinklelį ir su priešpaskutiniu metimu išlygino A.Pupelio rezultatą 15:15, o paskutiniu metimu ir persvėrė. Taigi, 17:15 laimėjo Silvijus, kuris jau nebe pirmą kartą tampa Rytų Aukštaitijos senjorams rengiamų turnyrų tritaškių metimų konkursų nugalėtoju.

GALUTINĖ RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "45+"
KREPŠINIO PIRMENYBIŲ
TURNYRINĖ LENTELĖ:

1.Anykščiai 5/1
2.Obeliai 4/2
3.Utenos "AMBER FOREST" 0/6

  Po gražios šventės komandos rinkosi į "Senąjį grafą" neformaliam turnyro aptarimui bei sezono uždarymui .Visos komandos buvo apdovanotomis taurėmis ir medaliais bei rėmėjų prizais. Šįsyk obeliškiams pritrūko vienos pergalės, tad jie pirmenybes užbaigė antroje vietoje. Na, o nugalėtojais tapo Anykščių komanda. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Rimgaudas Ridikas iš Anykščių.

 

SENJORŲ PIRMENYBĖSE AIŠKUS FINALINIS KETVERTAS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 20 Kovas 2017 22:29 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Po sužaistų dviejų ketvirtfinalių, paaiškėjo finalinis ketvertas VII-osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti. Prie Utenos "AMBER FOREST" bei Anykščių "JAROS SAUGOS" prisijungė Biržų "ŠIRVĖNA" ir Švenčionių "ŠVENČIONYS".

Skaityti daugiau
 

ATKAKLŪS PIRMIEJI PUSFINALIO SUSITIKIMAI VYRŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 20 Kovas 2017 22:00 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Savaitgalį sužaisti pirmieji pusfinalio susitikimai VII- osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse, po kurių dar niekas neaišku. Viena pora sužaidė taikiai, kitoje skirtumas tik 2 taškai.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 20 Kovas 2017 22:28
 

KVIEČIA UTENOS SPORTO BARAS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017 11:22 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

utenos-sporto-baras   Rytų Aukštaitijos krepšinio teisėjų asociacija (RAKTA) įsitikino, kad Utenos sporto baras, esantis Utenoje, Aukštakalnio g. 32 yra labai tinkama vieta sportu besidomintiems mėgėjams praleisti laiką, stebint įvairias sporto transliacijas. Kadangi Utenos miestas turi reprezentacines krepšinio "Juventus" bei futbolo "Utenis" komandas, tad jų rungtynes išvykoje, kviečiame žiūrėti drauge ir sirgti dėl pergalės aistruolių būryje. Ypač populiarios Eurolygos krepšinio transliacijos su ten dalyvaujančiu Kauno "Žalgiriu", taip pat Čempionų lygos futbolo rungtynės.Taip pat po varžybų kviečiami užsukti sportininkai- mėgėjai neformaliam tarpusavio pabendravimui, varžybų aptarimui jaukioje aplinkoje, pasistiprinti skaniu maistu bei gaiviaisiais gėrimais. Kviečiame užsukti ne tik vyriškai kompanijai- čia laukiamos šeimos ir su vaikais, taip pat kiekvieną dieną organizuojami vis skirtingi dienos pietūs.

 

PAAIŠKĖJO KOMANDOS, TĘSIANČIOS KOVAS SENJORŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017 10:41 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Pasibaigus I-ajam etapui (liko sužaisti varžybas tarp Ukmergės "OLIMPO" ir Širvintų "BRIEDŽIO), paaiškėjo 6 komandos, tęsiančios dalyvavimą tolimesniame etape VII- osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti.

VII-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+"
KREPŠINIO PIRMENYBĖS
"JAROS SAUGA" TAUREI LAIMĖTI
(po I-ojo etapo)

1.Utenos "AMBER FOREST" 12/2
2.Anykščių "JAROS SAUGA" 11/3
3.Švenčionių "ŠVENČIONYS" 10/4
4.Ignalinos "SENJORAI" 8/6

5.Biržų "ŠIRVĖNA" 6/8
6.Kupiškio "KUPIŠKIS" 6/8
7.Širvintų "BRIEDIS" 1/12
8.Ukmergės "OLIMPAS" 1/12  Ketvirtfinalyje iš vienerių rungtynių susitiks 3-iąją  ir 6-ąją vietas užėmusios komandos: Švenčionių "ŠVENČIONYS"- Kupiškio "KUPIŠKIS" ir 4-ąją bei 5-ąją vietas užėmusios komandos: Ignalinos "SENJORAI"- Biržų "ŠIRVĖNA".
  Po to  pusfinalyje 1 poros nugalėtojas žais su Anykščių "JAROS SAUGA", o 2 poros nugalėtojas su Utenos "AMBER FOREST". Finalai numatyti balandžio 8-ąją dieną.

 

PAAIŠKĖJO KETVERTUKAS RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 13 Kovas 2017 21:28 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Po paskutinių dvejų rungtynių, VII-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse baigėsi antrasis ratas, po kurio paaiškėjo 4 komandos, tęsiančios kovą dėl prizų:

VII-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS
(po I-ojo etapo)

1.Ukmergės TVM 8/2
2.Švenčionėlių "AITVARAS-SC" 7/3
3.Anykščių KKSC 6/4
4.Molėtų sporto centras 4/6
5.Ukmergės SC 4/6
6.Visagino sporto centras 1/8

  Paskutinįjį kelialapį į finalinį ketvertą iškovojo Molėtų sporto centras. Tiksliau jiems padėjo iškovoti Visagino sporto centras, nugalėjęs Ukmergės SC komandą rezultatu 76:71. Nors rungtynės vyko Ukmergėje, šeimininkams nepavyko iškovoti taip svarbios pergalės ir patekti į ketvertuką. Na, o pirmi po I-ojo etapo liko Ukmergės TVM krepšininkai, nugalėję Visagino sporto centro komandą rezultatu 80:65.

    PUSFINALIAI  
       
       
       
4-1 Molėtų sporto centras : Ukmergės TVM
3-2 Anykščių KKSC : Švenčionėlių "AITVARAS-SC"

  Pusfinaliuose komandos susitiks 2 kartus (namuose/svečiuose). Priminsime, kad I-ajame etape labai atkakliai tarpusavyje žaidė Anykščių ir Švenčionėlių komandos, pasidalydamos po pergalę išvykose. Anykščiuose svečiai laimėjo 3 taškų skirtumu, o Švenčionėliuose anykštėnai laimėjo 2 taškais. Molėtų sporto centro komandai teko abu kartus pripažinti varžovų- Ukmergės TVM pranašumą. Jau per ateinančias 2 savaites bus sužaisti šie pusfinalių susitikimai, o finalinė diena numatyta balandžio 1-ąją dieną Švenčionėliuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 13 Kovas 2017 21:43
 

SUŽAISTI ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBIŲ PUSFINALIAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Penktadienis, 10 Kovas 2017 11:42 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  II-osiose įmonių krepšinio pirmenybėse Hiperika" taurei laimėti sužaisti pusfinalių susitikimai. 4 komandos siekė patekti į didįjį finalą, tačiau pasisekė dviems aukštesnę vietą užėmusioms komandoms reguliariajame čempionate. Jos įrodė esančios stipresnės ir pelnytai nugalėjo savo varžovus.

Nosted mechanika- Utenos melioracija 92:62

    Šiame pusfinalyje susitiko pirmąją ir ketvirtąją vietas užėmusios komandos. Rezultatas neatspindi tikros kovos, nes abi komandos pirmąjį kėlinį sužaidė taikiai 25:25. Antrajame kėlinyje Nosted mechanika kiek atitrūko 52:38. Na, o po ilgosios pertraukos Utenos melioracijos krepšininkai palūžo ir skirtumas ženkliai išaugo. Atitrūkimą nuo varžovų inicijavo V.Zamolskis, pataikęs iš eilės 3 tritaškius metimus (viso rungtynėse 6 tritaškiai). Nugalėtojų gretose V.Zamolskis ir buvo rezultatyviausias, pelnęs 32 taškus, 20 taškų pelnė V.Purkinas, 18 taškų- G.Kraujūnas. Utenos melioracijos komandoje rezultatyviausias buvo I.Rimkevičius (27 taškai), P.Vildžiūno sąskaitoje 13 taškų.

Aukštaitijos traktas- Utenos šilumos tinklai 91:45

     Ir šiose varžybose komandos (užėmusios antrąją ir trečiąją vietas) kovėsi apylygiai, tačiau visiškai subyrėjo Utenos šilumos tinklų žaidimas ir teko pripažinti Aukštaitijos trakto pranašumą. Ketvirtasis kėlinys pralaimėtas net 4:28. Šiose varžybose pralaimėjusiųjų gretose nežaidė vienas lyderių- E.Sinica, o kito lyderio E.Čiuknos pastangų neužteko (pelnė 21 tašką). Aukštaitijos trakto gretose rezultatyviausias buvo D.Meidus (31 taškas), Š.Veteikis (29 taškai), E.Sriubas (20 taškų).

Taigi, kovo 22-ąją dieną A.Šapokos gimnazijos salėje  vyks finalinė diena. Pradžia 18.30 val.

  DĖL 3 VIETOS  
     
Utenos melioracija : Utenos šilumos tinklai
     
  FINALAS  
     
Nosted mechanika : Aukštaitijos traktas
Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 10 Kovas 2017 12:01
 

AIŠKIOS PUSFINALIŲ POROS ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017 13:59 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Po sužaistų 2-jų ratų II-osiose įmonių krepšinio pirmenybėse "Hiperika" taurei laimėti paaiškėjo pusfinalių poros:

Kovo 8 dieną 19.00 val. susitiks Nosted mecahnika ir Utenos melioracija

Kovo 9 dieną 20.15 val. susitiks Aukštaitijos traktas ir Utenos šilumos tinklai

     Per visą laikotarpį komandos sužaidė po 10 rungtynių, po kurių paaiškėjo geriausiųjų ketvertukas, kuris ir tęs kovą dėl medalių. VI-ąją vietą pirmenybėse užėmė Utenos vandenys, o penkti liko- Vytrolma. Paskutiname ture tarp Aukštaitijos trakto ir Utenos melioracijos sprendėsi, kokias vietas užims 4 komandos. Pergalę 96-93 , šventusi Aukštaitijos trakto komanda, užėmė antrąją vietą. Tik dėl geresnio tarpusavio rungtynių skirtumo, juos aplenkė Nosted mechanika ir ji liko pirma. Na, o po įtemptos ir rezultatyvios kovos, nusileidę Utenos melioracijos krepšininkai liko ketvirti, į trečiąją vietą užleidę Utenos šilumos tinklų krepšininkus.
  Šiose rungtynės visą laiką pirmavo Aukštaitijos trakto komanda. Skirtumas siekdavo nuo 2 iki 8 taškų, ir niekaip persverti rezultato Utenos melioracijai nepavyko, nors intriga išliko iki pat galo. Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė D.Meidus (34 taškai) ir Š.Veteikis (28 taškai). Net 6 tritaškius šiose rungtynėse pataikė D.Meiduso, ypač svarbų metimą pataikė trečiojo kėlio paskutinę sekundę. Utenos melioracijai irgi 34 taškus pelnė I.Rinkevičius, P.Vildžiūno sąskaitoje 29 taškai.
  Laukia intriguojantys pusfinaliai, o kovo 22 dieną vyks mažasis ir didysis finalai.

II-OSIOS ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖS
"HIPERIKA" TAUREI LAIMĖTI
(po I-ojo etapo)


1.Nosted mechanika 8/2
2.Aukštaitijos traktas 8/2
3.Utenos šilumos tinklai 6/4
4.Utenos melioracija 5/5


5.Vytrolma 2/8
6.Utenos vandenys 1/9
 

 

 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 7 iš 31

Projektinė veikla

Turnyrinės lentelės
 

 

Nuorodos

unnamed

unnamed 1