www.rakta.lt

NETRUKUS STARTUOS IR VII_OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 13 Spalis 2016 20:14 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 Spalio paskutinę savaitę VII-ąsias Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybes pradeda 7 komandos. I-ojo turo kovos:

UŽPALIAI : Ukmergės TVM
Švenčionėlių "AITVARAS-SC" : Molėtų SC
Visagino SC : Anykščių SC
 

STARTAS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Trečiadienis, 12 Spalis 2016 20:51 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

VII- osios Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybės "Jaros sauga" taurei laimėti startuoja paskutinę spalio savaitę šiomis rungtynėmis:

I turas 

Utenos "AMBER FOREST" : Švenčionių "ŠVENČIONYS"
Biržų "ŠIRVĖNA" : Anykščių "JAROS SAUGA"
Širvintų "BRIEDIS" : Ukmergės "OLIMPAS"
Kupiškio "KUPIŠKIS" : Ignalinos "SENJORAI"

 

DĖL TURNYRŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOJE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Trečiadienis, 28 Rugsėjis 2016 14:44 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

Likus porai savaičių iki registracijos pabaigos, informacija pateikiama tokia:

VII- osioms Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėms užsiregistravo 7 komandos:

1.Ukmergės SC

2.Ukmergės TVM

3.Molėtų SC

4.Anykščių SC

5.UŽPALIAI

6.Švenčionėlių "AITVARAS-SM"

7.Visagino SC

Laukiama Rokiškio "DAROLOS" apsisprendimo.

VII- osioms Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėms "Jaros sauga" taurei laimėti užsiregistravo 7 komandos:

1.Utenos "AMBER FOREST"

2.ŠVENČIONYS

3.Širvintų "BRIEDIS"

4.Ukmergės "OLIMPAS"

5.Ignalinos "SENJORAI"

6.Biržų "ŠIRVĖNA"

7.Anykščių "JAROS SAUGA"

Laukiama Kupiškio "KUPIŠKIO" bei Panevėžio apsisprendimo.

 

 

VYKSTA REGISTRACIJA Į VII-ĄSIAS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBES

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Sekmadienis, 11 Rugsėjis 2016 11:10 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Paskelbus registraciją, kuri tęsis iki spalio 1 dienos, jau yra aktyviai besiruošiančių komandų dalyvauti VII-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse.

Užsiregistravusios komandos

1.Ukmergės TVM (technologijų ir verslo mokykla)- vadovas Karolis.
2.Ukmergės SC - vadovas Saulius.
3.Molėtų SC- vadovas Adomas.

Planuojančios dalyvauti

4.Anykščių SC - vadovas Ramūnas.
5.Užpaliai (Utenos raj.)- vadovas Paulius.
6.Visagino SC- vadovas Nikolaj.
7.Švenčionėlių "AITVARAS"- vadovas Tadas.
8.Velžys (Panevėžio raj.)- vadovas Justas.

Ignalina, Kupiškis, Biržai, Pasvalys, Utenos DSC, Rokiškis dėl dalyvavimo RKL pirmenybėse, žaisti pas mus nesutiko, nebent atsirastų atskiri klubai.

Pirmenybių startas numatytas spalio antroje pusėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 11 Rugsėjis 2016 11:21
 

KAIP NIEKAD AKTYVŪS SENJORAI!

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Sekmadienis, 11 Rugsėjis 2016 09:56 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

    Jau vasaros pabaigoje kai kurių komandų senjorai pradėjo domėtis apie 2016/2017 metų sezoną. Paskelbus registraciją, kai kurios komandos jau užsiregistravo, kitos planuoja dalyvauti, o kelios- mąsto. Tikėtina, kad VII-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti dalyvaus rekordinis komandų skaičius. Ir šiemet turnyro mecenatas- "Jaros sauga". Tai anykštėno Arvydo nuopelnas.


    Užsiregistravusios komandos

1.Utenos "AMBER FOREST" užsiregistravo viena pirmųjų ir jau komplektuoja komandą- tai patvirtino komandos vadovas Gintautas.
2.Švenčionių komanda- tai pirmenybių naujokė, kelis metus sekusi mūsų pirmenybes ir jau šiemet pareiškė norą dalyvauti (vadovas Tadas). Sveikiname su debiutu ir įstojus į mūsų senjorų ratą!
3.Širvintų "BRIEDIS" taipogi vieni pirmųjų tęsia dalyvavimą pirmenybėse- tai patvirtino vadovas Rimas.
4.Širvintų "SAVI"- pastaruoju metu daug aktyvių senjorų Širvintose, tad užsiregistravo ir antra Širvintų komanda (vadovas Robertas).

Planuojančios dalyvauti

5.Ukmergės "OLIMPAS"- komandos vadovas Nerijus šiuo metu aktyviai ruošiasi naujam vyrų sezonui RKL pirmenybėse, todėl neturėjo laiko skirti senjorams (aišku, dar ir ankstoka), bet beveik 100% patvirtino, kad dalyvaus mūsų pirmenybėse.
6. Obelių "SENJORAI"- vadovas Rimas su vyresniais žaidėjas užsiregistravo "45+" pirmenybėse, bet ir 80% patikino, kad spės dalyvauti ir šioje amžiaus grupėje.
7. Ignalinos "SENJORAI"- vadovui Albertui telieka dirbti su komandos komplektacija, nes rėmimas yra, salė bei transportas taipogi. 80%, manau, virs į 100 ir komanda startuos pirmenybėse.
8. Biržų "ŠIRVĖNA"- kol kas krepšinio tema senjorai nebendravo, bet per rugsėjį rinksis į treniruotes ir , tikėtina, dalyvaus pirmenybėse (vadovas Algis).

Mąstančios

9.Kupiškio "KUPIŠKIS"- kadangi dar irgi ankstoka, todėl galimybės vertinamos 50/50. Reiks komandos vadovui Raimondui įdėti pastangų, kad suburti komandą.
10.Anykščių "JAROS SAUGA"- ilgametė mūsų pirmenybių dalyvė, pernai padariusi pertrauką, šiemet vėl sieks startuoti pirmenybėse. Viskas priklausys nuo žaidėjų noro, o komandos vadovas Arvydas jo turi.
11. Pasvalys- perduota informacija ir šiam miestui, sportuojančių senjorų ten yra, reikia tik entuziazmo ir noro.
12.Panevėžys- vadovui Rimui pasiūlyta su vyresniais senjorais dalyvauti ne "45+" pirmenybėse, ir ne "50+", o žaisti šiose pirmenybėse.

Galbūt dar galėtų dalyvauti Utenos antroji komanda bei Molėtų. Tačiau, mažai tikėtina.

Kadangi komandų skaičius nemažas, tad spalio pirmąją savaitę vyks pasitarimas, ir startuosime spalio viduryje. Su artėjančiu sezonu!

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 11 Rugsėjis 2016 10:37
 

REGISTRACIJA Į VII-ĄSIAS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBES

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Šeštadienis, 13 Rugpjūtis 2016 17:03 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

rakta senas logo

Rytų Aukštaitijos krepšinio teisėjų asociacija kviečia registruotis VII-osioms Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėms. 2016-2017 metų sezoną planuojama vykdyti 2016 m. spalio-2017 m. balandžio mėnesiais. Pirmenybių vykdymo tvarka paaiškės pasibaigus komandų registracijai. Planuojama žaisti 2 ratų sistema, po to atkrintamosios varžybos. Visa informacija apie pirmenybių eigą, tvarkaraštis, turnyrinė lentelė, bus skelbiama internetiniame tinklalapyje www.rakta.eu .

Prašome registruotis iki spalio 1d. telefonu 8 686 04460 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

P.S.Informacija pasidalinkite ir su draugais. Vienam miestui gali atstovauti ir keli klubai ( komandos). Nuostatų projektas skiltyje - Turnyrai-Turnyrai 2016/2017

 

REGISTRACIJA Į VII-ĄSIAS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBES

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Šeštadienis, 13 Rugpjūtis 2016 16:51 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

rakta 5 1

Rytų Aukštaitijos krepšinio teisėjų asociacija kviečia registruotis VII-osioms Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėms. 2016-2017 metų sezoną planuojama vykdyti 2016 m. spalio-2017 m. balandžio mėnesiais. Pirmenybių vykdymo tvarka paaiškės pasibaigus komandų registracijai. Planuojama žaisti 2 ratų sistema, po to atkrintamosios varžybos. Visa informacija apie pirmenybių eigą, tvarkaraštis, turnyrinė lentelė, bus skelbiama internetiniame tinklalapyje www.rakta.eu .

Prašome registruotis iki spalio 1d. telefonu 8 686 04460 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

P.S.Informacija pasidalinkite ir su draugais. Vienam miestui gali atstovauti ir keli klubai ( komandos). Nuostatų projektas skiltyje - Turnyrai-Turnyrai 2016/2017

Paskutinį kartą atnaujinta Šeštadienis, 13 Rugpjūtis 2016 17:03
 

SMARKUS LIETUS NEIŠGĄSDINO NAKTINIO KREPŠINIO 3x3 UTENOJE DALYVIŲ

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Šeštadienis, 09 Liepa 2016 14:17 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   20160906 0039230

   Nors visą liepos 8-ąją dieną protarpiais lijo, o prieš pat atidarymą ir smarkiai, vis tik krepšinio mėgėjai aktyviai rinkosi dalyvauti III-iajame naktiniame krepšinyje 3x3 Utenoje. Tai rodo didelį norą žaisti krepšinį bet kokiu oru, o tokiomis sąlygomis dar nebuvo žaidžiama. Susirinko net 33 komandos iš Utenos, Kauno, Panevėžio, Švenčionių, Švenčionėlių, Molėtų, Rokiškio, Visagino, Ignalinos. Apsipratę prie lietaus, pirmieji startavo berniukai, gimę 2003 metais ir vėliau. 4 komandų varžybose pajėgesni buvo "Golden State Warriors" iš Utenos (Dovydas Palskis, Paulius Bilaišis, Aironas Šalkauskas ir Tadas Rimša), superfinale rezultatu 6:2 įveikę "GDVK" komandą.
  Tuo pat metu prasidėjo ir vaikinų, gimusių 1998 metais ir vėliau varžybos, į kurias susirnko net 13 komandų. Jiems taipogi trukdė posmarkis lietus, atsiradusios balos bei šlapias kamuolys, bet juk sąlygos buvo visiems vienodos ir reikėjo įrodyti pajėgumą. Po varžybų pogrupiuose, vyko atkaklios ketvirtfinalių, pusfinalių ir finalo varžybos. O geriausiai šį išbandymą atlaikė svečiai iš Ignalinos "Na ura", pusfinalyje įveikusi Utenos DSC rezultatu 6:5, o didžiajame finale ir "Čempionus" iš Utenos rezultatu 5:3. Nugalėtojų gretose žaidė Augustinas Pechovka, Modestas Mackevičius, Gytis Slapšys ir Gelmis Ramaneckas.
   Senjorų grupėje dukart tarpusavyje sužaidė Vėtra ir Krepšinio mėgėjai. Pajėgesni šįkart buvo krepšinio mėgėjai, kuriems ir atiteko I-oji vieta.
   Na, o startuojant vyrų grupei, debesys išsisklaidė ir 14 komandų jau turėjo neblogas sąlygas žaisti. Temstant, debesys išsisklaidė, užsidegė prožektorių šviesos ir net iki 1 valandos nakties komandos aiškinosi prizines vietas. Šioje grupėje irgi laimėjo svečiai- tai "Bingo" iš Panevėžio. Panevėžiečiai po itin dramatiškos kovos įveikė Kaunui atstovaujančius "Luką ir SG". Paskutinę sekundę pataikytas J.Četkausko baudos metimas išlygino rezultatą 10:10, o tai lėmė pergalę, nes rungtynes panevėžiečiai pradėjo gindamiesi. "Lukui ir SG" atiteko II-oji vieta, kuriems turnyre sekėsi gana lengvai įveikti varžovus, tik pusfinalyje teko susigrumti su grėsminga "Užpalių" komanda, kurią įveikė rezultatu 9:7. Mažajame finale "Užpaliai" nugalėjo "Tanką" iš Molėtų rezultatu 10:7 ir tapo III-iosios vietos laimėtojais.

Dėkojame rėmėjui- Amber forest už įsteigtus prizus- medalius, kuprines, marškinėlius bei kepuraites turnyro prizininkams!

Visi rezultatai skiltyje Turnyrai/Turnyrai 2016/2017/III-iasis Naktinis krepšinis 3x3 Utenoje/Lentelės

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 24 Spalis 2016 15:02
 

III-IASIS NAKTINIS KREPŠINIS UTENOJE 3x3

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 20 Birželis 2016 08:21 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

naktinis krepsinis

Daugiau informacijos skiltyje- Turnyrai-2016/2017- Naktinis krepšinis Utenoje 3x3

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 20 Birželis 2016 08:34
 

TARPTAUTINIS SENJORŲ "40+" TURNYRAS LATVIJOJE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 25 Balandis 2016 14:32 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

13052575 10204879599624821 96865700 o

Tapus Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" pirmenybių nugalėtojais, Utenos "AMBER FOREST" komanda gavo kvietimą dalyvauti tarptautiniame 4 šalių turnyre Latvijos mieste Preili. Kad ir nuvykę ne stipriausios sudėties, uteniškiai iškovojo ir ten pirmąją vietą.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 25 Balandis 2016 15:39
 

ŠVENTIŠKAI UŽDARYTAS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO SEZONAS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 18 Balandis 2016 08:34 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  2016 metų balandžio 16-ąją dieną Ukmergėje surengta finalinė šventė, kurios metu buvo išaiškinti VI-ųjų Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių"Jaros sauga" taurei laimėti prizininkai:


1 vieta- Utenos "AMBER FOREST"

2 vieta- Biržų "ŠIRVĖNA"

3 vieta- Ukmergės "OLIMPAS"

dsc 0897

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 24 Spalis 2016 15:03
 

NAUDINGIAUSIAS ŽAIDĖJAS- ROLANDAS MATULIS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 18 Balandis 2016 08:23 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 dsc 0891

VI- ųjų Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Jaros sauga" taurei laimėti naudingiausiu viso sezono žaidėju pripažintas Rolandas Matulis iš Utenos "AMBER FOREST" komandos.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 18 Balandis 2016 20:47
 

VI-ŲJŲ SENJORŲ "39+" PIRMENYBIŲ NUGALĖTOJA- UTENOS "AMBER FOREST"

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 18 Balandis 2016 08:14 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 dsc 0902

     VI-ųjų Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Jaros sauga" taurei laimėti nugalėtoja tapo Utenos "AMBER FOREST" komanda. Šį titulą uteniškiai laimi jau antrus metus iš eilės. Pernai finale nugalėjo anykštėnus, o šiemet Biržų "ŠIRVĖNĄ" rezultatu 76:57. "AMBER FOREST" atstovavo G.Bartaškas, K.Šeštokas, R.Matulis, T.Juodis, T.Didžgalvis, P.Tarvydas, D.Neliupšis, R.Mikulėnas, V.Meškuotis, E.Žvirblis, R.Knezys. Treneris R.Vaitkus.

dsc 0905

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 18 Balandis 2016 20:32
 

TRITAŠKIŲ KONKURSĄ LAIMĖJO UKMERGĖS "OLIMPO" PENKETUKAS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 18 Balandis 2016 07:59 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Per finalinę senjorų "39+" krepšinio šventę, tarp varžybų, buvo surengtas komandinis tritaškių metimų konkursas, kurį laimėjo Ukmergės "OLIMPO" krepšininkai. O geriausiai jų gretose pasirodė A.Rabašauskas.

dsc 0834

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 18 Balandis 2016 19:49
 

PAGUODOS TAURĘ IŠKOVOJO IGNALINOS "SENJORAI"

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 18 Balandis 2016 07:48 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 dsc 0780

Rungtynėse dėl V-osios vietos, t.y. Paguodos taurės, susitiko Ignalinos "SENJORAI" ir Obelių "SENJORAI". Nesunkią pergalę iškovojo ignaliniečiai, laimėdami rezultatu 85:48. Dar pirmą kėlinį vyko atkakli kova, tačiau po to ignaliniečiai vis didino atotrūkį ir laimėjo Paguodos taurę. Rezultatyviausiai jų gretose žaidė R.Šaltis, pelnęs 26 taškus, R.Juršėnas 23 taškai, V.Kindurys 18 taškų. Obelių gretose R.Kundelis pelnė 13 taškų. Nuotraukoje taurė įteikiama komandos kapitonui V.Trapikui.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 18 Balandis 2016 20:08
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 30

Projektinė veikla

Turnyrinės lentelės
 

 

Nuorodos

unnamed

unnamed 1