RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA(03.19-25)

PDF Spausdinti El.paštas

Šią savaitę baigėsi reguliarusis sezonas- sužaisti Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Utenos mėsa" taurei laimėti 2 ratai, po kurių paaiškėjo 4 komandos, tęsiančios kovą dėl medalių.

03.21 Švenčionėlių "AITVARAS-SM"-Ukmergės "OLIMPAS" 49:83 (18:13,5:20,8:26,18:24)
          Teisėjai-G.Jasiulionis,A.Šalkauskas (80 žiūrovų)

Ukmergiškiams tai buvo labai svarbios varžybos- norint pakliūti tarp 4 geriausiųjų buvo reikalinga pergalė. O Švenčionėlių komandai - tai tik prestižo paskutinės sezono rungtynės. Nepaisant to, šeimininkai labai aktyviai pradėjo susitikimą ir laimėjo 1-ąjį kėlinį 5 taškų skirtumu. Svečiai, padarę atitinkamas išvadas, jau per antrąjį kėlinį išsiveržė į priekį, o po trečiojo tapo aišku, kad švęs sau taip reikalingą pergalę.
  Rezultatyviausiai žaidė Švenčionėlių komandoje R.Kuodis ir K.Bojarūnas, pelnę po 13 taškų. Ukmergės komandoje K.Chadatavičius 17 taškų, M.Survila ir A.Kolesnikovas po 11 taškų.

03.22 Ukmergės "OLIMPAS"-Ignalinos "ŽUVĖDRA" 85:75 (24:19,20:24,20:18,21:14)
          Teisėjai-A.Šalkauskas,R.Vaitkus (80 žiūrovų)

Didžiulį susidomėjimą kėlė šios varžybos- tik pergalės atveju ukmergiškiai patenka į ketvertą geriausiųjų. Pralaimėjimo atveju- sezonas baigtas. Ignaliniečiams dar ir pralaimėjimas ne toks baisus, nes sekmadienį jų lauktų dar vienerios rungtynės namuose, tiesa, su vienais iš pirmenybių lyderių- "UŽPALIŲ" komanda. Taip ir atsitiko, kad rungtynės iki paskutinių minučių vyko taškas į tašką, abi komandos troško laimėti, kol galų gale pasisekė šeimininkams-Ukmergės "OLIMPAS" šventė jau septintąją pergalę reguliariajame sezone ir pateko į pirmenybių pusfinalį.
   Rezultatyviausiai žaidė ukmergiškių gretose R.Pulkauninkas, pelnęs 32 taškus, L.Skapas 14 taškų. Ignaliniečių gretose M.Valkauskas pelnė 16 taškų, Ž.Kulda 14 taškų.

03.22 Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC"-Utenos KKSC 78:72 (19:20,13:13,23:20,23:19)
          Teisėjai-G.Jasiulionis,T.Juodis (70 žiūrovų)

Ir šios rungtynės buvo labai svarbios abiems komandoms. Pralaimėjimo atveju viena iš komandų galėtų nepatekti tarp 4 geriausiųjų. Kova buvo atkakli ir nervinga, viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis, kai itin slidžioje Rokiškio salėje nugalėjo šeimininkai ir užsitikrino vietą pusfinalyje. Uteniškių likimas spręsis sekmadienį, kai jie lauks "UŽPALIŲ" pergalės prieš Ignalinos "ŽUVĖDRĄ".
   Rezultatyviausiai žaidė M.Bimba, pelnęs 20 taškų ir R.Zolobas 17 taškų Rokiškio komandoje. Uteniškių gretose A.Butkys, pelnęs 19 taškų ir T.Mackonis 18 taškų.

03.25 Ignalinos "ŽUVĖDRA"-Užpalių "UŽPALIAI" 70:80 (19:22,20:26,16:19,15:13)
          Teisėjai-T.Juodis,A.Šalkauskas (30 žiūrovų)

Paskutinėse reguliaraus sezono II rato rungtynėse sprendėsi ignaliniečių likimas. Pergalės atveju, jie patektų tarp 4 geriausiųjų, pralaimėjimo atveju- patektų Utenos KKSC. Užpaliams tai garbės ir prestižo rungtynės bei kova dėl aukštesnės vietos. Todėl rungtynės nebuvo lengvas pasivaikščiojimas, komandos kovojo iš visų jėgų ir pergalę šventė svečiai- "UŽPALIŲ" komanda, iškovojusi šiose pirmenybėse 8-ąją pergalę ir tapusi 1 vietos laimėtoja reguliariajame sezone. Ignaliniečiai, pernykščiai čempionai atsisveikina su pirmenybėmis.
  Rezultatyviausiai žaidė A.Guiga 13 taškų, M.Valkauskas ir M.Kupetys po 12 taškų "ŽUVĖDROS" komandoje. "UŽPALIŲ" komandoje T.Markevičius 24 taškai, A.Kvietkauskas 16 taškų.

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBIŲ "UTENOS MĖSA"