www.rakta.lt

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ĮMONIŲ KREPŠINIO LYGA_2012.03-05

PDF Spausdinti El.paštas

   2012 metų kovo 27 dieną startuoja Utenos rajono savivaldybės įmonių krepšinio lyga. Dalyvaus 4 komandos- tai Utenos vandenys, Utenos komunalininkas, Utenos šilumos tinklai ir Utenos rajono savivaldybės komanda. Bus žaidžiama 2 ratų sistema, po to didysis bei mažasis finalai.

       2012 gegužės 9 dieną pasibaigė Utenos rajono savivaldybės įmonių krepšinio lygos varžybos, po kurių paaiškėjo čempionai- jais tapo Utenos rajono savivaldybės komanda. Antri- Utenos vandenys, treti- Utenos šilumos tinklai.

FINALAS:

UTENOS VANDENYS - UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖ 41:77 ( 11:25 , 15:5 , 9:22 , 6:25 )

Rezultatyviausi žaidėjai-
Utenos vandenys:
R.Valinčius - 15 taškų, R.Pundzius - 8 taškai.
Utenos rajono savivaldybė:
N.Malinauskas (jaunasis) - 36 taškai, N.Malinauskas - 23 taškai.

   Šios komandos geriausiai žaidė ir iškovojo daugiausiai pergalių reguliariajame sezone, todėl vakar ir susitiko didžiajame finale. Utenos vandenų komanda į finalą atvyko žaisti be dviejų geriausių savo žaidėjų ir turėjo pripažinti Utenos rajono savivaldybės komandos pranašumą. Nors po dviejų kėlinių dar buvo niekas neaišku. Pirmąjį kėlinį jautėsi startinis Utenos vandenų jaudulys, o savivaldybės komanda vis tolo nuo varžovų, įgydami 14 taškų pranašumą. Tačiau antrajame vaizdas aikštelėje pasikeitė- gerai sužaidę atakoje ir, ypač ginadamiesi, Utenos vandenų krepšininkai sumažino skirtumą iki 4 taškų. Po ilgosios pertraukos savivaldybės komanda dar labiau susikaupė, surengė greitų atakų ir atitolo. O Utenos vandenų vyresni krepšininkai pavargo ir visiškai "subyrėjo" per ketvirtąjį kėlinį. Pagirtinai Utenos vandenų komandoje žaidė Rimantas Valinčius, o Utenos savivaldybės komandoje net 59 taškus pelnę Malinauskai- tėvas Nerijus ir jo sūnus taip pat Nerijus.       
     Finale buvo laukta įtemptos kovos, mat I rato varžybose nugalėjo Utenos vandenys po pratęsimo 2 taškų skirtumu, o II rato varžybose savivaldybės komanda nugalėjo 3 taškų skirtumu. Tačiau Utenos vandenims vakar trūko pripažinto geriausiu lygos žaidėju Aurimo Šiukščiaus, kuris patyrė traumą ir negalėjo rungtyniauti. Jam įteikta krepšininko statulėlė.
    Taip pat pažymėtinas didelis sirgalių susidomėjimas šiomis runtynėmis- palaikyti savos komandos atvyko didelis būrys savivaldybės darbuotojų, kurie palaikė komandą skanduotėmis bei plakatu "Mes laimėsim!". Finalą taip pat stebėjo Utenos vandenų direktorius Adolfas Juršys, švietimo,kultūros bei sporto reikalų komiteto pirmininkas Osvaldas Katinas ir švietimo,sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys. Po finalinių varžybų vykusioje apdovanojimų ceremonijoje jie įteikė komandinius prizus- taures, o asmeninius prizus- medalius kiekvienam žaidėjui. Rungtynių metu blyksėjo foto aparatai, taip pat komandos įsiamžino su apdovanojimais- šias foto artimiausiu metu rasite skiltyje "Galerija".
    Visi dalyviai išsiskirstė su gera nuotaika, mat lygoje galėjo rungtyniauti daug varžybų su lygiaverčiais varžovais. Tikimasi, kad tai taps tradicija ir kitais metais vėl visi susitiks krepšinio aikštelėje.

lenteles paraiska nuostatai logo
Lentelė Paraiška Nuostatai

Tvarkaraštis

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 08 Spalis 2012 16:14