RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA(02.13-19)

PDF Spausdinti El.paštas

02.15 Utenos "MĖGĖJAI"-Ignalinos "SENJORAI" 77:80 (19:24,12:18,20:23,26:15)
           Teisėjai:A.Šalkauskas,T.Juodis (10 žiūrovų)

Trečiadienį į kovą įsijungė Utenos "MĖGĖJAI", susibūrę paskutiniu metu iš trijų komandų, dalyvavusių Utenos veteranų pirmenybėse.

Pirmieji kėliniai parodė, kad trūksta susižaidimo, o Ignalinos "SENJORAI", vedami vikraus R.Juršėno didino atotrūkį, kuris siekė 14 taškų prieš ketvirtąjį kėlinį. Tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir per ketvirtąjį kėlinį žaidę labai gerai, netgi išsiveržė į priekį- likus 2 minutėms 74:73. Vis tik svečiai užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą ir nugalėjo 3 taškų skirtumu. Šiose rungtynėse buvo atliktas ir kurioziškas metimas- skriejant kamuoliui į užribį, Utenos žaidėjas jį "traukė" į aikštelę, ir kamuolys labai gražia trajektorija įskriejo į savąjį krepšį.
   Rezultatyviausi žaidėjai- A.Malašinskas 28 taškai ir S.Gudas 15 taškų "MĖGĖJŲ" komandoje. O Ignalinos "SENJORŲ" komandoje- R.Juršėnas 40 taškų ir V.Kindurys 20 taškų.

02.19 Rokiškio KK-Utenos "MĖGĖJAI" 69:62 (8:13,17:24,17:8,27:17)

Teisėjai:O.Antonova,A.Šalkauskas (30 žiūrovų)

Sekmadienį uteniškiai atvyko į favoritais laikomų Rokiškio KK tvirtovę. Čia susirinko apie 30 žiūrovų palaikyti Rokiškio senjorų- buvo karštas palaikymas, kurio reikėjo rokiškėnams, nes jie 3 kėlinius atsilikinėjo. Labai gerai žaidę uteniškiai nuo pat pradžių tolo nuo rokiškėnų ir po 2 kėlinukų pirmavo 12 taškų skirtumu. Atrodė, kad bręsta sensacija, tačiau pasijautė nuovargis, o Rokiškio KK vis didino apsukas ir tą skirtumą panaikino ketvirtąjame kėlinyje- 48:48. Dar keletas uteniškių klaidų ir rokiškėnai jau priekyje 8 taškais. To ir pakako galutinei pergalei. Taigi, iškovota nelengva pergalė, pareikalavusi daug jėgų ir ypač didelio noro laimėti. Abiejų komandų vyrai kovėsi kaip liūtai, o rezultatyviausiai žaidė V.Bimba, pelnęs 23 taškus ir E.Kasimovas 13 taškų Rokiškio KK komandoje. Utenos "MĖGĖJŲ" komandoje rezultatyviausias buvo R.Vaitkus, pelnęs 28 taškus ir S.Gudas 14 taškų.