Rytų Aukštaitijos pirmenybių savaitės apžvalga (01.09-15)

PDF Spausdinti El.paštas

Pasibaigus šventiniam periodui, atsinaujino Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybės "Utenos mėsa" taurei laimėti. Sausio 10-ąją, antradienį susitiko kaimynai- Ignalinos "ŽUVĖDRA" ir Švenčionėlių "AITVARAS-SM".

Kaimynai regionine prasme, bet ne turnyrinės lentelės pozicijų prasme. Susitiko lyderiai ir autsaideriai. Priminsime, kad pirmojo rato dvikovą Švenčionėlių komanda žaidusi namų varžybas pralaimėjo Ignalinos "ŽUVĖDRAI".

01.10 Ignalinos "ŽUVĖDRA"-Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 91:65 (26:17,24:7,21:18,20:23)

Teisėjai-R.Vaitkus,A.Šalkauskas (65 žiūrovai)

Po švenčių, išsiilgę krepšinio, gausiai susirinko žiūrovų stebėti kaimynų derbio. Šių rungtynių  favoritais laikomi ignaliniečiai įrodė savo pranašumą prieš varžovus ir įtikinamai laimėjo. Jau po antrojo kėlinuko, praktiškai tapo aiškus nugalėtojas. Nors, kaip visada, Švenčionėlių jaunimas kovėsi iki galo, laimėdami ketvirtąjį kėlinuką 3 taškais.
  Rezultatyviausi žaidėjai-Ignalinos "ŽUVĖDRA": R.Juršėnas, pelnė 28 taškus, M.Krasauskas 22 taškus ir Ž.Kulda 15 taškų.
Švenčionėlių "AITVARAS-SM"- R.Kuodis, pelnė 25 taškus ir K.Bojarūnas 13 taškų.