www.rakta.lt

V-ASIS NAKTINIS KREPŠINIS UTENOJE 3x3

PDF Spausdinti El.paštas

 2018 metų liepos 13- ąją dieną vyko V- asis Naktinis krepšinis Utenoje 3x3.

Daugiau čia:

Puikus oras per V-ąjį naktinį krepšinį 3x3 Utenoje sukvietė 24 komandas iš Utenos ir aplinkinių rajonų. Po dieninio lietaus,
aikštelės danga buvo kiek slidoka, tačiau apsiėjome be traumų. Turnyrą pradėjo merginos bei mažiausųjų vaikų grupės.

  Po atkalios kovos finale merginų grupėje triumfavo "Capt" iš Utenos (M.Baravykaitė,A.Deveikytė, G.Trapnauskaitė ir V.Deveikytė).

2005-2006 metų grupėje pirmi buvo svečiai iš Biržų, pavadinimu "Griaustinis".

Atkaklios kovos vyko vaikinų, gimusių 2002-2004 metais. Visas 4 pergales iškovoję, nugalėtojais tapo "Snaiperiai" iš Utenos.
Antri- "Pamela" (Utena), treti- "Gerą mesk" (Utena).

Vaikinų grupėje 1999-2001 m.  pasipriešinimo nesulaukė komanda iš Utenos "Nepadės", kuriai atstovavo Ž.Bareikis, M.Žvirblis,
E.Pečiūra ir A.Lapėnas.

11 komandų susirinko, kad išsiaiškinti stipriausius vyrų grupėje. Po varžybų dvejose grupėse, į pusfinalį pateko šios keturios komandos:
"Žuvėdra" (Ignalina)- Užpaliai (Utena). Lengvai įveikę grupės barjerą, "Užpalių" komanda tik paskutinėmis sekundėmis nugalėjo savo varžovus iš Ignalinos rezultatu 16:15.
Puikiai svečiams sekėsi mėtyti tritaškius metimus, jie prmavo net 9:3, o pabaigoje ir 15:14, tačiau pergalę išleido iš savo rankų.
  Antrajame pusfinalyje pajėgesni buvo "Perekupai" iš Utenos, įveikę komandą "Nepadės" rezultatu 8:5.
Tiek mažasis, tiek didysis finalai irgi praėjo labai atkakliai- "Nepadės" išlaikė pabaigoje 2 taškų  pranašumą ir nugalėjo "Žuvėdrą" 11:9.
Didžiajame finale "Užpaliai", likus žaisti 2 minutes, kontroliavo situaciją aikštelėje, pirmaudami 8:5, tačiau paskutinėmis sekundėmis vyko tikra drama, o rezultatas 9:9, leido pergalę švęsti užpalėnams,
varžybas pradėjusiems gynyboje.

Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos RAKTA medaliais bei Amber forest įsteigtais daiktiniais prizais. Iki sekančios vasaros!

rakta senas logo key
nuostatai paraiska lenteles
Skelbimas Taisyklės Nuostatai Paraiška Lentelės
Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 16 Liepa 2018 15:51