RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA(12.12-18)

PDF Spausdinti El.paštas

Ir toliau pergalingai rungtyniauja Utenos KKSC bei Molėtų SC komandos. Šią savaitę uteniškiai iškovojo trečiąją pergalę šiose pirmenybėse, o molėtiškiai- ketvirtąją, tapdami pirmenybių lyderiais. Tiesa, situacija gali pasikeisti jau ateinantį pirmadienį, kur molėtiškių laukia sunki išvyka į Ignaliną.

12.15 Utenos KKSC-Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 91:57 (18:19,24:12,27:11,22:15)
          Teisėjai:A.Šalkauskas,A.Misiūnas (35 žiūrovai)

Nors rungtynės vyko Utenoje, tačiau jautėsi ir svečių palaikymas. Bene pusė žiūrovų atkeliavo iš Švenčionėlių palaikyti savo jaunos ir ambicingai žaidžiančios komandos.  Labai gražiai sužaidę pirmąjį kėlinį, svečiai laimėjo 1 tašku, ir atrodė, kad šiandien laukia atkakli jaunųjų krepšininkų dvikova. Tačiau, antrajame uteniškiai kiek atsiplėšė, o trečiąjį tiesiog sutriuškino savo varžovus. Tablo po trijų kėlinių rodė 69:42 šeimininkų naudai. Šios varžybos pasižymėjo mažu pražangų skaičiumi. Utenos KKSC prasižengė 9 kartus, o Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 10 kartų.
     Rezultatyviausi žaidėjai: Utenos KKSC- A.Bražiūnas, pelnęs 19 taškų ir T.Mackonis 18 taškų.
Švenčionėlių "AITVARAS-SM"-G.Kasperovičius 15 taškų ir K.Bojarūnas 14 taškų.

12.15 Molėtų SC-Ukmergės "OLIMPAS" 85:75 (13:14,33:19,15:26,24:16)
          Teisėjai:R.Pumputis,K.Vaicekauskas (35 žiūrovai)

Molėtiškiai jau laimi ketvirtas rungtynes savojoje salėje, o to priežastis- aukštas pataikymo į krepšį procentas. Šįsyk vėl taikliai atakuota iš trijų taškų zonos- pataikyta net 12 tritaškių! Labai atkakliai vyko pirmasis kėlinys, kurį 1 taško skirtumu laimėjo svečiai. Antrasis vyko rezultatyviau- molėtiškiai, pataikę net 6 tritaškius, laimėjo 33:19. Svečiai po ilgosios pertraukos susikaupė ir laimėjo trečiąjį kėlinuką, o tablo rodė 61:59.Vis tik šeimininkai per ketvirtąjį kėlinį pergalės neišleido iš savo rankų ir po šių rungtynių tapo Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Utenos mėsa" taurei laimėti lyderiais.
    Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė D.Verikas, pelnęs 23 taškus, A.Žiukas 16 taškų ir M.Kraujelis 15 taškų. Svečių gretose nuostabiai rungtyniavo R.Pulkauninkas, pelnęs 36 taškus, L.Skapas pelnė 15 taškų.