www.rakta.lt

BAIGĖSI VII- OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas

Iš kairės- II- osios vietos laimėtojai- Ukmergės TVM, viduryje- nugalėtojai- Švenčionėlių "AITVARAS-SC", dešinėje- III-iosios vietos laimėtojai- Anykščių KKSC.

  2017 metų balandžio 1- ąją finalinio ketverto dalyvės rinkosi į Švenčionėlius, kur buvo žaidžiami mažasis bei didysis finalai.

Dėl 3 vietos:

Anykščių KKSC- Molėtų sporto centras 83:78

  Po labai atkaklios ir dramatiškos kovos pergalę iškovojo Anykščių KKSC. Nors rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo anykšėnams, tačiau, geriau sužaidę rungtynių antrojoje pusėje, Anykščių KKSC komanda nugalėjo Molėtų sporto centro krepšininkus. Į ilgąją pertrauką išėjo molėtiškiai pirmaudami rezultatu 44:34. Tačiau, T.Jodelio gero pataikymo vedini, anykštėnai spurtavo ir jau trečiajame kėlinyje pasivijo savo varžovus, atsilikdami tik 2 taškais, o ketvirtajame kėlinyje ne tik persvėrė rezultatą, bet dar ir padidino iki 9. Atrodė, kad jau molėtiškiai sugniuždyti, likus žasiti apie 3 minutes. Tačiau, sukaupę visas jėgas, jie įstengė vis tik priartėti prie varžovų. Rezultatas tirpo, bet taiklūs Ž.Žiuko bei T.Jodelio baudos metimai neleido sulyginti rezultato. Iškovota pergalė rezultatu 83:78- tai pirmasis anykštėnų laimėjimas, tampant III- iosios vietos laimėtojais Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse. Rezultatyviausiai jų gretose žaidė T.Jodelis, pelnęs net 32 taškus (8 taiklūs tritaškiai metimai), Ž.Žiukas 17 taškų. Molėtų komandoje D.Verikas pelnė 26 taškus, A.Juočepis 17 taškų, K.Vaicekauskas 15 taškų.

Dėl 1 vietos:

Švenčionėlių "AITVARAS-SC"- Ukmergės TVM 90:73

   Finale laimė nusišypsojo šeimininkams, kurie, audringai palaikomi savų sirgalių, nesuteikė ukmergiškiams  šansų į pirmąją vietą, ir pelnytai nugalėjo. Tai didžiulis laimėjimas Švenčionėlių komandai, kuri pirmą kartą tapo prizininke ir dar kokia- I- osios vietos! Antri likę ukmergiškiai, taipogi pirmą kartą pasidabino medaliais, šįsyk II- osios vietos. Puikiai sužaistas I- asis kėlinys leido Švenčionėlių "AITVARUI-SC" išsiveržti į priekį net 29:15. Tačiau, ukmergiškiai antrajame kėlinyje skirtumą sumažino iki 5 taškų. Tačiau tai buvo ir viskas- po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau kontroliavo situaciją, neleisdami varžovams priartėti. Skirtumas vis augo ir augo, o finalinė rungtynių sirena užfiksavo pelnytą Švenčionėlių "AITVARO-SC" komandos pergalę rezultatu 90:73. Nugalėtojų gretose išsiskyrė G.Steckis (16 taškų), R.Šamšūra ir M.Kukulskis po 13 taškų. Ukmergės gretose pasižymėjo M.Survila, pelnęs 23 taškus (5 tritaškiai metimai), A.Liogė 17 taškų. Trūko M.Malinausko indėlio, kuris rungtynių pradžioje patyrė traumą ir nebegalėjo tęsti rungtynių.

Sveikiname komandas prizininkes! Dėkojame rėmėjams bei organizatoriams, padėjusiems suorganizuoti krepšinio šventę Švenčionėliuose.

GALUTINĖ VII-ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBIŲ
TURNYRINĖ LENTELĖ:


1.Švenčionėlių "AITVARAS-SC"
2.Ukmergės TVM 
3.Anykščių KKSC 

4.Molėtų sporto centras 
5.Ukmergės SC 
6.Visagino sporto centras

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 03 Balandis 2017 12:06