RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA(12.05-11)

PDF Spausdinti El.paštas

Šią savaitę įvyko trejos varžybos- pirmąją pergalę Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti iškovojo Ukmergės "OLIMPO" komanda, o pirmąją nesėkmę patyrė Užpalių "UŽPALIAI".

12.06 Molėtų SC-Užpalių „UŽPALIAI“ 71:63 (10:17,16:13,18:16,27:17)

Teisėjai-K.Vaicekauskas,R.Pumputis (50 žiūrovų)

Antradienį į Molėtų sporto centrą atvyko „Užpalių“ komanda, kuri buvo sužaidusi vienerias rungtynes ir jas laimėjusi. Noriu priminti, kad susitiko pernykščiai dalyviai, žaidžiant dėl 3 vietos, kurią ir iškovojo molėtiškiai. Kaip ir pernai, taip ir šiemet kova buvo atkakli ir 3 kėlinius vyko taškas į tašką. Tik ketvirtajame spurtavo šeimininkai ir nugalėjo svečius iš Užpalių 8 taškų skirtumu.
     Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė L.Šerelis ir D.Verikas,  pelnę po 20 taškų. Svečių gretose pasižymėjo A.Kvietkauskas 25 taškai ir T.Markevičius 19 taškų.

12.09 Ukmergės „OLIMPAS“-Švenčionėlių „AITVARAS-SM“ 81:63 (24:8,19:18,18:10,20:27)
          Teisėjai-A.Matiukas,S.Grigas (80 žiūrovų)

Penktadienio vakarą pirmąją pergalę Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse iškovojo „OLIMPO“ komanda iš Ukmergės. Nuo pirmųjų minučių aktyviai pradėję žaisti , šeimininkai jau per pirmąjį kėlinuką susikrovė nemažą persvarą- 24:8. O po trijų kėlinių jau pirmavo 25 taškų skirtumu. Jaunimas iš Švenčionėlių žaidė iki galo ir ketvirtąjį kėlinuką laimėjo 7 taškų skirtumu, sušvelnindami skirtumą iki 18 taškų. Pagal iškovotas pergales šios komandos susilygino turnyrinėje lentelėje.

12.11 Rokiškio „KRAUNEDA-KKSC“-Ignalinos „ŽUVĖDRA“ 91:96 (22:29,21:16,26:33,22:18)

Teisėjai-A.Šalkauskas,T.Juodis (50 žiūrovų)

Po skaudaus pralaimėjimo praėjusiame ture rokiškėnai šį sekmadienį savo sporto salėje priėmė svečius iš Ignalinos. Scenarijus beveik toks pat, kaip ir prieš savaitę. Visas rungtunes pirmavo svečiai ir , tik likus žaisti 3 minutes , rokiškėnai rezultatą išlygino. Bet šaltakraujiškai sužaidę likusį laiką, pergalę šventė Ignalinos „ŽUVĖDROS“ komandos krepšininkai. Pagirtinas Rokiškio „Kraunedos-KKSC“ vadovų rūpestis komanda- žaidėjai žaidė naujomis Macron aprangomis. Nors kol kas pasiekta tik 1 pergalė, ši komanda kelia tikslus pakliūti į finalinį ketvertą. Lygiai tokius pačius tikslus išsikėlusi ir Ignalinos komanda , kuriai tai jau buvo 3 pergalė po 4 rungtynių. Rezultatyviausiai žaidė Rokiškio komandoje I.Juškevičius, pelnęs  27 taškus ir A.Macijauskas 26 taškai. Svečių komandoje rezultatyviausias buvo M.Krasauskas 34 taškai, Ž.Kulda 21 taškas bei A.Guiga 19 taškų. Rungtynės buvo labai rezultatyvios ir gana techniškos- jos turėjo patikti šįsyk susirinkusiems žiūrovams. Deja tik pergalę išsivežė ignaliniečiai.