www.rakta.lt

STARTAVO II-OSIOS ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas

  Šią savaitę startavo II-osios įmonių krepšinio pirmenybės "Hiperika" taurei laimėti. Šiemet pirmenybėse dalyvauja 6 komandos.

Utenos melioracija- Utenos šilumos tinklai 79:58

 Po apylygio pirmojo kėlinio, labai prastai sužaistas antrasis, lėmė Utenos šilumos tinklams pralaimėjimą. Net 32:7 šį antrąjį kėlinuką laimėjo Utenos melioracija, po kurio dar varžovai bandė kovoti, nenuleido rankų, bet prisivyti nebeįstengė. Skirtumas aptirpo iki 21 taško. Rezultatyviausiai  Utenos melioracijos komandoje žaidė P.Vildžiūnas (26 taškai), T.Kelevišius (19 taškų), o Utenos šilumos tinklų komandoje E.Čiukna (18 taškų) ir E.Sinica (15 taškų).

Utenos vandenys- Nosted mechanika 67:72

Visos rungtynės vyko taškas į tašką. Pirmavo tai vieni, tai kiti. Tačiau likus žaisti apie 4 minutes, Utenos vandenys susikrovė nemenką persvarą- 7 taškus. Nosted mechanika, panaudojusi presingą ir greitas atakas, netrukus išlygino rezultatą, o likus žaisti apie 1 minutę ir išsiveržė į priekį. Deja, Utenos vandenims pritrūko jėgų, sekė netaikllūs metimai ir teko pripažinti varžovų pranašumą- 5 taškų skirtumą. Utenos vandenims 20 taškų pelnė A.Šiukščius, 13 taškų L.Baltys. Nosted mechanikai po 20 taškų pelnė V.Purkinas ir A.Kondrašovas, 12- V.Zamolskis.

II-OSIOS ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖS
"HIPERIKA" TAUREI LAIMĖTI

1.Utenos melioracija 1/0
2.Nosted mechanika 1/0
3.Aukštaitijos traktas 0/0
4.Vytrolma 0/0
5.Utenos vandenys 0/1
6.Utenos šilumos tinklai 0/1

 

Paskutinį kartą atnaujinta Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2016 08:38