www.rakta.lt

SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBĖSE BAIGĖSI I-ASIS RATAS

PDF Spausdinti El.paštas

VI-ųjų Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių
"Jaros sauga" taurei laimėti
turnyrinė lentelė:


1.Utenos "AMBER FOREST" 6/0
2.Kupiškio "KUPIŠKIS" 4/2
3.Biržų "ŠIRVĖNA" 4/2
4.Ukmergės "OLIMPAS" 3/3
5.Obelių "SENJORAI" 2/4
6.Širvintų "BRIEDIS" 1/5
7.Ignalinos "SENJORAI" 1/5

 

     Trumpai apžvelgsime senjorų komandas ir jų galimybes , žaidžiant antrajame rate.
    Šią savaitę sužaistos paskutinės I-ojo rato rungtynės, po kurių turnyrinėje lentelėje be pralaimėjimų žengia Utenos "AMBER FOREST", iškovojusi visas 6 pergales. Tai pernykščių pirmenybių nugalėtojai, ir šiemet nusiteikę pakartoti laimėjimą. Praktiškai uteniškiai jau užsitikrino vietą didžiajame ketverte. Jei taip ir toliau uteniškių lyderiams- R.Matuliui ir K.Šeštokui seksis žaisti, tai "AMBER FOREST" laikomi favoritais ir šiemet laimėti pirmenybes. 
    Antroje vietoje žengia Kupiškio "KUPIŠKIS", ir tai nėra staigmena, nes suburta kovinga komanda, o į priekį komandą tempia jų lyderis A.Adomavičius, pelnantis kiekvienose varžybose daugiausiai taškų. Jei dar būtų pasisekę ir Ukmergėje, kuomet tik po pratęsimo pralaimėjo "OLIMPUI", kupiškėnai būtų atsilikę nuo uteniškių tik viena pergale. Antrajame rate kupiškėnų laukia labai sunki kelionė į Biržus, kur "ŠIRVĖNOS" komanda turi surinkusi tiek pat pergalių, ir kuri norės atsirevanšuoti už apmaudų pralaimėjimą. Su kitais svabesniais varžovais , "KUPIŠKIS" žais namuose.
    Trečia- Biržų "ŠIRVĖNA", kuri irgi pateisina pernykštį rezultatą, kai laimėjo trečiają vietą , nusileisdama pajėgioms Utenos "AMBER FOREST" ir Anykščių "JAROS SAUGOS" komandoms. Koją biržiečiams gali pakišti svetimų sienų sindromas, nes net 4 varžybas žais išvykoje, o tik 2- namuose. Biržiečiai ir šiemet pajėgūs kovoti dėl prizinių vietų, o komandoje kiekvienose varžybose atsiranda vis kitas lyderis.
    Ketvirtoje vietoje įsitaisė Ukmergės "OLIMPAS", kuris anksčiau vis būdavo autsaiderių gretose. Ką reiškia, kai komandą sustiprino A.Kazlauskas, ir šiemet "OLIMPAS" nusitaikė ir į apdovanojimus. Ukmergiškių taipogi laukia 4 išvykos, po kurių ir bus aišku, ar komanda kovos dėl didžiosios taurės, ar žais dėl paguodos (V-osios vietos) taurės.
    Penktąją- septintąją vietas   užimančios komandos dar neatrado savojo žaidimo, ypač vieni ankstesnių favoritų- ignaliniečiai, tad kova antrajame rate tikrai bus daug žadanti ir intriguojanti, nes ir obeliškiai , ir širvintiškiai sieks pergalių kiekvienose varžybose. O nepavykus patekti tarp keturių geriausiųjų-  5-7 vietas užėmusios komandos irgi bus motyvuotos ir kovos dėl paguodos taurės. 

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 07 Vasaris 2016 21:19