www.rakta.lt

ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖSE PRASIDĖJO II-ASIS RATAS

PDF Spausdinti El.paštas

  Toliau kovas tęsia 6  komandos Įmonių krepšinio pirmenybėse "Hiperika" taurei laimėti. Be pralaimėjimų žengianti Dauniškis ir Ko komanda ir antrąjį kartą nugalėjo pajėgią Aukštaitijos trakto komandą rezultatu 95:68.

   Toks rezultatas neatspndi tikros kovos- pirmus du kėlinius situaciją aikštelėje valdė ir pirmavo Aukštaitijos trakto krepšininkai, kai tik pačioje II-ojo kėlinio pabaigoje Dauniškis ir Ko išsiveržė į priekį rezultatu 46:45. Tačiau po didžiosios pertraukos Aukštaitijos trakto žaidimas visiškai išsiderino ir dauniškiečiai vis tolo nuo varžovų ir tolo- pataikė geru pataikymo procentu, rengė greitas atakas. Rezultatyviausiai Dauniškis ir Ko komandoje žaidė G.Nariūnas, įmetęs 27 taškus, Andrius Rudokas pelnė 26 taškus. Aukštaitijos traktui Š.Veteikis pelnė 25 taškus. Po šios pergalės Dauniškis ir Ko užtikrintai pirmauja šiose pirmenybėse, tačiau juos vejasi Utenos APGV komanda, kuri nesunkiai nugalėjo Utenos šilumos tinklus rezultatu 92:41. Ž.Žala pelnė 22 taškus, T.Markevičius 20 taškų. Šilumos tinklams E.Raguotis pelnė 15 taškų.
   3 kėlinius lygi kova buvo ir rungtynėse tarp Utenos melioracijos ir Nosted mechanikos. Pergalę, rezultatu  67:48 iškovoję Nosted mechanikos krepšininkai, tik ketvirtajame kėlinyje spurtavo ir atsiplėšė nuo varžovų. Tai buvo principinė kova dėl patekimo į ketvertuką. Nosted mechanikai 29 taškus pelnė V.Purkinas, V.Zamolskis 21 tašką. Utenos melioracijos gretose P.Vildžiūnas pelnė 22 taškus, R.Jasinevičius 10 taškų.
  Kitą savaitę toliau komandos tęs antrojo rato kovas, po kurių paaiškės 4 komandos, dalyvausiančios pusfinalyje ir po to mažajame arba didžiajame finaluose. Intriga turnyrinėje lentelėje išlieka.

Įmonių krepšinio pirmenybių
 "Hiperika"taurei laimėti
turnyrinė lentelė:


1.Dauniškis ir Ko 6/0
2.Utenos APGV komanda 4/1
3.Aukštaitijos traktas 3/3
4.Nosted mechanika 3/3
5.Utenos melioracija 1/4
6.Utenos šilumos tinklai 0/6

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 22 Sausis 2016 09:19