www.rakta.lt

SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA_01.11-17

PDF Spausdinti El.paštas

  Šią savaitę įvyko trejos rungtynės, po kurių išryškėjo lyderis- Utenos "AMBER FOREST", tolstantis nuo savo varžovų, pasiekęs penktąją pergalę. Uteniškiai namuose nušlavė Ignalinos "SENJORUS" rezultatu 97:46, o per rungtynes pelnė net 16 tritaškių metimų. Vien K.Šeštokas įmetė 8 tritaškius. Uteniškių gretose jis iš viso pelnė 30 taškų, R.Matulis 18, D.Neliupšis ir T.Didžgalvis po 14. Ignaliniečiams G.Motiejonis pelnė 14 taškų.

   Užtat 2-7 vietas užimančios komandos visos greta pagal iškovotas pergales, ir po kiekvieno turo situacija keičiasi. Štai Biržų "ŠIRVĖNA" dramatiškoje kovoje nusileido Šiaurės-Rytų derbyje- artimiausiems kaimynams - Kupiškio komandai, o Obelių "SENJORAI" išvykoje laimėjo prieš Ukmergės "OLIMPĄ", ir jau pergalių skaičiumi susilygino su Biržų komanda.
   Bene atkakliausios kovos vyksta, žaidžiant Kupiškio komandai. Pasiekta pergalė Ignalinoje 2 taškų skirtumu, po pratęsimo nusileista Ukmergėje 2 taškų skirtumu, šįkart namuose įveikta Biržų "Širvėna"  3 taškų skirtumu po pratęsimo. Pagal pirmąjį kėlinį atrodė, kad nesunkiai laimės svečiai iš Biržų- taiklūs metimai, kupiškėnų žaidimas stringa. Bet antrajame viskas apsivertė aukštyn kojom, ir, A.Adomavičiaus dėka, kuris pirmajame kėlinyje nepelnė nė taško, komandos išėjo ilsėtis į ilgąją pertrauką esant rezultatui 33:24 Kupiškio naudai. Tik 6 taškus per kėlinį tepelnė biržiečiai. Tačiau trečiajame svečiai vėl atsigavo, laimėdami kėlinį 28:14, ir vėl išsiveržė į priekį. Ketvirtasis kėlinys vyko apylygiai. Kupiškio komanda vėl atsitiesė, ir ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Likus žaisti minutei, ir esant rezultatui 62:62, tritaškį pataikė A.Adomavičius, tačiau už kelių sekundžių tą padarė ir biržietis D.Tatoris. Per likusias 45 sekundes komandos taškų nebepelnė ir teko žaisti pratęsimą. Jame, kupiškėnai pelnę aštuonis taškus, ir visus baudos metimais, šventė dramatišką pergalę. Biržai teįmetė 5, tačiau progų pabaigoje išlyginti rezultatą, turėjo. Tiesiog nusisuko fortūna. Namiškių komandoje rezultatyviausias buvo A.Adomavičius, pelnęs 27 taškus, D.Žibaitis (12 taškų). "ŠIRVĖNOS" gretose D.Tatoris pelnė 26 taškus, R.Povilonis (15 taškų).
  Atkaklios rungtynės vyko ir Ukmergėje, kur vietos "OLIMPO" komanda nusileido kovingiems Obelių "SENJORAMS" rezultatu 54:57. Ukmergiškių gretose šįkart nebuvo A.Kazlausko. Taigi, po šių varžybų turnyrinėje lentelėje ankšta:   

VI-ųjų Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių
"Jaros sauga" taurei laimėti
turnyrinė lentelė:


1.Utenos "AMBER FOREST" 5/0
2.Biržų "ŠIRVĖNA" 2/1
3.Kupiškio "KUPIŠKIS" 2/2
4.Obelių "SENJORAI" 2/2
5.Ignalinos "SENJORAI" 1/2
6.Ukmergės "OLIMPAS" 1/3
7.Širvintų "BRIEDIS" 0/3