www.rakta.lt

STARTAVO ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖS "HIPERIKA" TAUREI LAIMĖTI

PDF Spausdinti El.paštas

   Startavo įmonių krepšinio pirmenybės "Hiperika" taurei laimėti- šiemet pirmenybėse dalyvauja 6 komandos. Sužaisti du turai, kuriuose vyko atkaklios varžybos, išskyrus vienerias.

Į varžybas, savas komandas palaikyti renkasi bendradarbiai, šeimos. Taigi, pirmenybės sukėlė didelį susidomėjimą. Turnyro mecenatas- šeimos klinika "Hiperika", esanti Aukštakalnio g. 5, Utenoje.

  Abi pergales per pirmas dvi varžybas iškovojo Utenos APGV komanda, kuri yra viena iš pirmenybių favoričių. Komandų lyderiai- T.Markevičius, Tomas ir Mindaugas Didžgalviai. Pirmose rungtynėse Utenos APGV komanda   nesunkiai įveikė Utenos šilumos tinklus rezultatu 102:37, o antrose sulaukė pasipriešinimo iš Aukštaitijos trakto, tik ketvirtajame kėlinyje atitrūkę ir nugalėję varžovus rezultatu 77:61. Šiose rungtynėse T.Markevičius pelnė 28 taškus, T.Didžgalvis 23 taškus, Aukštaitijos traktui E.Sriubas pelnė 16 taškų, M.Sargūnas  15 taškų, Š.Veteikis 14 taškų. Tai buvo jų  antroji nesėkmė- pirmose varžybose nusileista Dauniškis ir Ko komandai rezultatu 58:67. Aukštaitijos traktui atstovauja irgi patyrę keli žaidėjai, dalyvaujantys Utenos I-ojoje lygoje- tai E.Sriubas bei Š.Veteikis. Dauniškis ir Ko komandoje , kaip visada, atstovauja įmonės vadovas Alvydas Rudokas, taip pat I-ojoje lygoje žaidžiantys Andrius Rudokas bei D.Panavas.
    Naujai susibūrusi Utenos melioracijaos komanda, tik po atakaklios kovos pirmose varžybose nusileido Nosted mechanikai rezultatu 63:67, o antrose įveikė Utenos šilumos tinklus rezultatu 71:54. Šiose rungtynėse Utenos melioracijos lyderiais buvo P.Vildžiūnas, kurio sąskaitoje net 37 taškai ir T.Kelevišius (23 taškai). Šilumos tinklams tai buvo antrasis pralaimėjimas. Jų komandai E.Raguotis pelnė 18 taškų. Atkakli kova vyko tarp Nosted mechanika ir Dauniškis ir Ko. Rungtynes rezultatu 80:72 laimėjo Dauniškis ir Ko. D.Panavas pelnė 24 taškus, A.Rudokas 21 tašką. Nosted mechanika komandoje rezultatyviausi buvo A.Gavenavičius (23 taškai) ir V.Zamolskis (22 taškai).
  Vėlų ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos ir trečiojo turo rungtynės, kur Saulės gimnazijoje susitiko Utenos melioracija ir Aukštaitijos traktas. Šįkart pranašesni buvo ir pirmąją pergalę šventė Aukštaitjos trakto komanda. Aktyviai pradėjęs pirmąjį kėlinį, Aukštaitjos traktas pirmavo 12 taškų skirtumu, o antrojo kėlinio pradžioje ir 17 taškų skirtumu, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai Utenos melioracija ėmė aktyviau gintis ir tiksliau pataikyti. Trečiojo kėlinio pradžioje jie sugebėjo rezultatą išlyginti ir netgi išsiveržti į priekį. Tačiau tam buvo išeikvota daug jėgų, o Aukštaitijos trakto žaidėjai ėmė spausti varžovus, pataikė kelis svarbius tritaškius, surengė greitų atakų ir jau po trečiojo kėlinio pirmavo 17 taškų skirtumu. Utenos melioracijos krepšininkai nuleido rankas ir ketvirtajame kėlinyje dar labiau leido varžovui atitrūkti. Rezultatu 95:65 laimėjo Aukštaitijos trakto komanda, kurioje Š.Veteikis pelnė 31 tašką, Ž.Rastenis ir E.Sriubas po 17 taškų. Utenos melioracijos lyderis P.Vildžiūnas pelnė 35 taškus, po 11 taškų P.Kirdeikis ir T.Kelevišius.
  Iki švenčių dar bus sužaistos dvejos rungtynės ir komandos ketvirtąjį turą pradės jau po Naujųjų metų. Visus šių pirmenybių dalyvius sveikiname su Šv.Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais!!!

 

Įmonių krepšinio pirmenybių
 "Hiperika"taurei laimėti
turnyrinė lentelė:

1.Utenos APGV komanda 2/0
2.Dauniškis ir Ko 2/0
3.Nosted mechanika 1/1
4.Aukštaitijos traktas 1/2
5.Utenos melioracija 1/2
6.Utenos šilumos tinklai 0/2

Dėkojame "Utenos dienai" už viešinimą, nušviečiant šias pirmenybes.

Paskutinį kartą atnaujinta Šeštadienis, 19 Gruodis 2015 11:43