www.rakta.lt

SENJORŲ PIRMENYBĖSE DRAMA UKMERGĖJE BEI SUNKI UTENOS PERGALĖ ŠIRVINTOSE

PDF Spausdinti El.paštas

  Daug azarto, daug jėgų pareikalavusios rungtynės Ukmergėje, ir vietinių džiaugsmas, pasiekus pergalę po pratęsimo 2 taškais prieš Kupiškio koman  dą.

     O pratęsimo ir intrigos galėjo ir nebūti. Mat užtikrintai ukmergiškiai žaidė  pirmąją rungtynių dalį, kontroliuodami situaciją aikštėje. Laimėję pirmąjį kėlinį 18:11, o antrąjį 19:12, "OLIMPO" senjorai nusiramino, ir galvojo, kad nesunkiai laimės rungtynes. Tačiau neįvertino, kad kupiškėnai taip prastai žaisti negali- iniciatyvos ėmėsi "KUPIŠKIO" lyderis A.Adomavičius, kuris pelnė iš viso 26 taškus. "KUPIŠKIO" senjorai per trečiąjį kėlinį prisivijo varžovus per 3 taškus. Ketvirtajame netgi išsiveržė į priekį, tačiau ukmergiškiai, vedami savojo lydero A.Kazlausko (26 taškai), buvusio "Lietuvos ryto" žaidėjo,  rungtynių pabaigoje vėl ėmė pirmauti, ir, atrodė laimės, tačiau sekė du tolimi taiklūs R.Kiznio tritaškiai metimai, ir komandos sužaidė per pagrindinį laiką lygiai 57:57. Jėgos išeikvotos, tačiau laimėti norisi, o pratęsimo metu geriau sekėsi "OLIMPO" komandai, kurią pratęsimo metu tempė A.Kazlauskas, pelnydamas lemiamus taškus likus žaisti 2 sekundes. Per jas, kupiškėnai atakos sėkmingai neužbaigė, ir pripažino oponentų pranašumą. 64:62 ukmergiškių pergalė.

  Iš Širvintų sunkią pergalę išsivežė vieni favoritų- "AMBER FOREST" iš Utenos. Tik rungtynių pabaigoje, palaužę širvintiškių pasipriešinimą, uteniškiai šventė pergalę, kurie atvyko žaisti tik penkiese ir ištvėrė žaisti be keitimo. "BRIEDŽIO" krepšininkai itin taikliai atakavo iš toli, pataikę net 11 tritaškių metimų, tačiau pabaigoje pritrūko komandos lyderio R.Stepaičio, kuris nebaigė rungtynių dėl išsibaudavimo. 76:69 uteniškių pergalė, ir tai jau trečioji šiose pirmenybėse, o širvintiškiams tai jau trečiasis pralaimėjimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 13 Gruodis 2015 22:07