www.rakta.lt

T.JODELIO 15 TRITAŠKIŲ PER 2 VARŽYBAS

PDF Spausdinti El.paštas

  Savaitgalį Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Alauša" taurei laimėti dvejomis rungtynėmis startavo Anykščių SC komanda. Įspūdingai mėtęs tritaškius, T.Jodelis savo komandai laimėti nepadėjo- trūko komandos draugų indėlio. Abu susitikimus anykštėnai pralaimėjo po atkaklios kovos, nusileisdami 3 taškų skirtumu. Tautvydui puikiai sekėsi atakuoti iš toli- šeštadienį molėtiškiams įjis sūdė 9 tritaškius, o sekmadienį užpalėnams- 6. Tai rodo stabilumą, juolab, kad ir pernai jis gana taikliai tai darė.

     Rungtynėse su Molėtų sporto centro komanda, anykštėnams koją pakišo startinis jaudulys, kuomet pralaimėtas pirmasis kėlinys 10:24. Tačiau šeimininkai nepasidavė, pamažu mažino skirtumą, tačiau pasivyti varžovų nebesugebėjo. Molėtiškiai iškovojo antrąją pergalę pirmenybėse, laimėdami rezultatu 70:67. Jų gretose nesulaikomas buvo J.Narušis, pelnęs 20 taškų, M.Petkevičius 16 taškų. Anykštėno T.Jodelio sąskaitoje 31 taškas.
    Sekmadienį Anykščiuose svečiavosi "UŽPALIŲ" komanda, kurios sudėtyje kol kas daug traumuotų žaidėjų. Ne pilnos sudėties žaidę, užpalėnai atsilaikė ir šventė pirmąją pergalę pirmenybėse. Lyginant su pirmuoju kėliniu, kurį šeimininaki laimėjo 33:28, paskutinis-ketvirtasisvirto tikru nervų karu. 10:10 taip sužaidė šį kėlinį komandos, ir "UŽPALIAI" išsaugojo tą 3 taškų pranašumą po 3 kėlinių. Anykštėnai nepasinaudojo ir "UŽPALIŲ" vieno iš lyderių A.Kvietkausko surinktu 5 asmeninių pražangų limitu trečiajame kėlinyje. T.Jodelio sąskaitoje 26 taškai, S.Butkio - 15 taškų (visi tritaškiai). Svečių komandoje T.Mackonis pelnė 26 taškus, A.Kvietkauskas 23 taškus.

VI-ųjų Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių
"Alauša" taurei laimėti
turnyrinė lentelė:


1.Molėtų sporto centras 2/0
2.Visagino sporto centras 1/0

3.UŽPALIAI 1/0
4.Ukmergės SC 0/1
5.Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 0/1
6.Anykščių SC 0/2

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 07 Gruodis 2015 14:36