www.rakta.lt

STARTAVO VI-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas

logo js Šį savaitgalį startavo jau VI-osios Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybės "Jaros sauga"" taurei laimėti.

 

   Pirmosios pirmenybių rungtynės Ignalinoje dvelkė draugiškumu, šilta atmosfera bei pagarba varžovui. Rungtynių tarp Ignalinos "SENJORŲ" ir Kupiškio "KUPIŠKIO" pasižiūrėti susirinko apie 40 žiūrovų. Pradžia susiklostė apylygiai 3:3, 6:6, 9:9, bet po to sekė kelios kupiškėnų greitos atakos ir laimėtas svečių pirmasis kėlinys rezultatu 19:14. Antrajame kėlinyje svečiams atitrūkti ignaliniečiai neleido, bet ir persverti rezultato nepavyko. Užtat puikiai Ignalinos komandai susiklostė trečiasis kėlinys, kuomet laimėta 29:11 ir išsiveržta į priekį 14 taškų skirtumu. Svečiai prieš ketvirtąjį kėlinį mobilizavosi ir stengėsi vytis varžovus. Tas jiems po truputį pavyko ir priartėta prie varžovų iki minimumo, likus žaisti 2 minutes. O likus žaisti 40 sekundžių, rezultatą kupiškėnai ir persvėrė savo naudai. Paskutinės atakos buvo netaiklios ir svečiai šventė pergalę rezultatu 65:63. Rezultatyviausiai žaidė "SENJORŲ" komandoje Šalcis (19 taškų), Kindurys (18 taškų), Razmys (14 taškų) ir Trapikas (12 taškų- 4 tritaškiai). "KUPIŠKIO" komandoje Adomavičius (27 taškai), Šabrinskas (16 taškų) ir Žibaitis (12 taškų). Reikia paminėti, kad ignaliniečiai žaidė be traumuotų Juršėno ir Panavo.
  Širvintose vykusias varžybas irgi laimėjo svečiai, geriau sužaidę Biržų "ŠIRVĖNOS" krepšininkai, rezultatu 75:62, nugalėję vietos "BRIEDŽIO" komandą.
  Utenoje susitiko pernykščiai nugalėtojai- Utenos "AMBER FOREST" ir šių metų naujokai- Obelių "SENJORAI". Pasistiprinę keliais rokiškėnais, obeliečiai įnirtingai priešinosi nepilnos sudėties žaidusiems uteniškiams. Iki trečiojo kėlinio vidurio svečiai dar pirmavo, tačiau "AMBER FOREST" įsižaidė, ir daugiausia greitų atakų dėka, pervėrė rezultatą. Ketvirtajame kėlinyje dėl nuovargio svečiai tepelnė tik 3 taškus,o uteniškiai padidino skirtumą iki 23 taškų ir šventė pirmąją pergalę rezultatu 68:45. Pirmasis kėlinys baigėsi svečių naudai 15:9, o po dviejų jie pirmavo 5 taškais, tačiau jau dėl penkių surinktų asmeninių pražangų nebegalėjo žaisti vienas iš lyderių R.Bimba, pelnęs tris tritaškius. Jo brolis V.Bimba šiose varžybose buvo rezultatyviausias savo komandoje (17 taškų, 5 tritaškiai), R.Narkevičius pelnė 10 taškų. Uteniškių gretose nesulaikomas buvo T.Didžgalvis, pelnęs net 31 tašką, P.Tarvydo sąskaitoje 16 taškų.

 

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 29 Lapkritis 2015 20:58