www.rakta.lt

PAAIŠKĖJO PASKUTINIS PUSFINALIO DALYVIS SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas

  Šią savaitę abejas ketvirtfinalio rungtynes sužaidė Utenos "RL GYM" ir Širvintų "ŠIRVINTA". Po jų paaiškėjo, kad Anykščių "JAROS SAUGA" pusfinalyje susitiks su Utenos "RL GYM".

 

Širvintų "ŠIRVINTA"- Utenos "RL GYM" 82:93 ir 69:73

  Nė vieno pralaimėjimo nepatyrusi Utenos "RL GYM" komanda sulaukė ketvirtfinalyje pasipriešinimą iš širvintiškių, kurie nebuvo iškovoję pergalių reguliariajame sezone. Pirmųjų rungtynių rezultatas svyravo kaip svarstyklės. Tai buvo įgavę pranašumą svečiai, ir pirmavo 20 taškų skirtumu, tai jau ketvirtojo kėlinio viduryje komandas teskyrė 4 taškai. Širvintiškiai priartėjo dėka gero tritaškių metimų pataikymo. Tačiau pabaigą atidžiau sužaidę uteniškiai, šventė pergalę 11 taškų skirtumu ir jautėsi prieš atsakomąsias rungtynes kiek saugiau.
   Po dviejų dienų jau Utenoje  susitiko vėl šios komandos. Svečiai atvyko kautis ir panaikinti 11 taškų skirtumu. O šeimininkai, turėdami persvarą,  šįsyk neįvertino varžovų ir šventė labai sunkią pergalę 4 taškų skirtumu. Pirmasis kėlinys sužaistas lygiai 19:19, o jau po antrojo svečiai pirmavo 9 taškų skirtumu. Pajutę grėsmę, uteniškiai trečiajame kėlinyje mobilizavosi ir priartėjo iki 2 taškų, o ketvirtajame ir persvėrė rezultatą savo naudai "RL GYM" komandoje rezultatyviausiai žaidė R.Kazakevičius (25 taškai, 6 tritaškai) ir A.Kazlauskas (21 taškas), o svečių gretose L.Juodeikis (21 taškas) ir R.Rozmanas (17 taškų).

Paskutinį kartą atnaujinta Šeštadienis, 28 Kovas 2015 11:17