www.rakta.lt

PAAIŠKĖJO PASKUTINIS PUSFINALININKAS

PDF Spausdinti El.paštas

  Savaitgalį buvo žaidžiami abeji susitikimai ketvirtfinalio poroje tarp Švenčionėlių ir Visagino komandų. Paradoksas, bet namų sienos komandoms nepadėjo. Išvykoje laimėję 18 taškų skirtumu, o namuose pralaimėję 14, į Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Utenos mėsa" taurei laimėti pusfinalį pateko Visagino SC komanda.

 03.13 Švenčionėlių "AITVARAS-SM"- Visagino SC 53:71 (11:11,16:14,11:32,15:14)

03.14 Visagino SC- Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 64:78 (14:9,9:20,26:25,15:24)

  Šioje poroje žaidė 4-ąją ir 5-ąją vietas užėmusios komandos, kur tarpusavio dvikovose stipresni buvo švenčionėliškiai, prieš pora savaičių I-ajame etape nugalėję visaginiečius 19 taškų skirtumu. Tačiau atkrintamosios varžybos yra visai kas kita- penktadienį šeimininkai teįmetė 53 taškus ir turėjo pripažinti svečių iš Visagino pranašumą. Pranašumas išryškėjo per labai prastai sužaistą 3 kėlinį gynyboje, o uraganiškas Visagino puolimas leido atsiplėšti nuo varžovų. Po dviejų kėlinių pirmosiose varžybose dar buvo 27:25, tačiau po trečiojo kėlinio visaginiečiai jautėsi saugūs 38:57 jų naudai. Aišku, šeimininkai dar kabinosi paskutiniajame kėlinyje, tačiau sušvelninti rezultato nepavyko. "AITVARO-SM" komandoje  rezultatyviausiai žaidė M.Kukulskis (12 taškų) ir G.Steckis (10 taškų). Visagino Sc komandoje šįsyk švenčionėliškiai neuždengė L.Veličkos, kuris įmetė 27 taškus (4 tritaškiai). Pralaimėta namuose, o laiko prieš atsakomąsias varžybas liko mažiau , kaip para.
  Vis dėlto nenuleistomis rankomis į Visaginą atvyko "AITVARO-SM" krepšininkai. Tikslas- panaikinti 18 taškų deficitą yra sunkus, bet įmanomas. Situacija pasunkėjo, kai pirmasis kėlinys dar 5 taškais pralaimėtas. Atrodė, šioje poroje viskas aišku. Tačiau, į lemiamą šturmą stoję svečiai, išsiveržė į priekį ir po dviejų kėlinių jau pirmaujama 6 taškais, o bendru skirtumu pralaimima 12. Šansai atgijo, tempas tas pats, atakos taiklios, tačiau neapsiginta nuo D.Pupinio tritaškių ir skirtumas po trijų kėlinių beveik toks pats- plius 5. Ketvirtajame kėlinyje dar labiau užsivedė švenčionėliškiai, didino atotrūkį, tačiau daugiau pasiekti nepavyko, kaip laimėti 14 taškų skirtumu. Taigi, bendru 4 taškų skirtumu laimėjo Visagino SC komanda ir pateko į pusfinalį, kur jų laukia reguliaraus čempionato lyderis- Molėtų SC.
  Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė D.Pupinis, pelnęs 24 taškus (6 tritaškiai), L.Velička (16 taškų). Svečių gretose M.Kukulskis (15 taškų), A.Urbanavičius (13 taškų).
  

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 16 Kovas 2015 13:49