SENJORŲ "39+" PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA (02.16-22)

PDF Spausdinti El.paštas

Svarbi Utenos "RL GYM" pergalė Kupiškyje šią savaitę bei ignaliniečių nesėkmė namuose prieš Anykščių "JAROS SAUGĄ". Širvintų "ŠIRVINTA" paskutinę savaitę žais dvejas rungtynes.

02.19 Ignalinos "SENJORAI"- Anykščių "JAROS SAUGA" 50:90 (17:20,10:22,6:25,17:23)
        Teisėjai- R.Štuikys, A.Nekrašas

Dar šansą turėjo ignaliniečiai aplenkti anykštėnus turnyrinėje lentelėje. Užduotis- įveikti varžovus 21 taško skirtumu ir A pogrupyje užimti antrąją vietą. Tačiau čia buvo tik teorinės galimybės, o aikštelėje įvykiai Ignalinos "SENJORAMS" pakrypo žiauriai nesėkmingai. Pralaimėta skaudžiai, net 40 taškų skirtumu, nors svečiai atvyko žaisti tik septyniese ir vertėsi be Kildišiaus bei Raščiaus. Dar kėlinį priešinęsi, šeimininkai antrajame  kėlinyje pradėjo strigti, o trečiajame visiškai palūžo, pralaimėdami net 6:25. Rezultatyviausiai "JAROS SAUGA" komandoje sužaidė V.Kestorius (22 taškai), R.Mincė (20 taškų) ir S.Asačiovas (19 taškų). Ignalinos komandoje G.Panavas (22 taškai). Šiame pogrupyje paskutinę savaitę žaidžiamos rungtynės įtakos turnyrinei lentelei nebeturi- vietos jau aiškios.

02.22 Kupiškio "KUPIŠKIS"- Utenos "RL GYM" 64:74
        D.Repečka, E.Kreuza

Šios rungtynės buvo svarbios abiems komandoms, ypač kupiškėnams, norint pakilti turnyrinėje lentelėje ir aplenkti bent jau Biržų komandą. Tad laukta įtemptos ir kietos kovos. Tas ir įvyko, rungtynės kietos, azartiškos ir nevisai ramios. Vis tik svečiai šiose rungtynėse buvo stipresni ir nugalėjo "KUPIŠKĮ" 10 taškų skirtumu. Praktiškai visas rungtynes svečiai ir kontroliavo situaciją, pirmaudami 5-10 taškų skirtumu. Po šio pralaimėjimo "KUPIŠKIS" aukščiau trečiosios vietos pakilti jau nebegalės, dėl prastesnio taškų skirtumo su BIRŽAIS. Uteniškiai po šios pergalės užsitikrino pirmąją vietą B pogrupyje, bei silpnesnį varžovą ketvirtfinalyje. Priminsime, kad sekančiame etape žais visos komandos tokiu principu: A1 su B4, A2 su B3, A3 su B2 ir A4 su B1.