SENJORŲ "39+" PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA (02.09-15)

PDF Spausdinti El.paštas

Šią savaitę V-osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti sužaisti 4 susitikimai.

02.11 BIRŽAI- Kupiškio "KUPIŠKIS" 79:67 (23:13,21:17,13:22,22:15)
          Teisėjai- I.Munkevičius, S.Jablonskas

Karštos varžybos Biržuose, kuriose susitiko kaimynai tiek geografiniu, tiek turnyrinės lentelės atžvilgiu. Intriguojančios dar ir todėl, kad pirmojo rato varžybas kupiškėnai laimėjo 4 taškų skirtumu. Tad biržiečiai siekė revanšo- laimėti. Tas jiems pavyko. Atrodė, jau po dviejų kėlinių, kad šeimininkai iškovos nesunkią pergalę- užtikrintai pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau svečiai įsižaidė trečiajame kėlinyje ir skirtumą sumažino iki 5 taškų. Tačiau biržiečiai po tokio šalto dušo rado savyje jėgų ir ketvirtajame kėlinyje spurtavo, nugalėdami "KUPIŠKĮ" rezultatu 79:67. Biržiečių gretose rezultatyviausi buvo D.Tatoris ir D.Gražinys, pelnę po 24 taškus. Kupiškio komandoje nesulaikomas buvo A.Adomavičius, pelnęs 30 taškų.

02.12 Anykščių "JAROS SAUGA"- Utenos "AMBER FOREST" 71:80 (27:16,14:24,15:27,15:13)
        Teisėjai- K.Vaicekauskas, A.Šalkauskas

Atsakomąją dvikovą Anykščiuose žaidė A pogrupio lyderiai- Utenos "AMBER FOREST" ir Anykščių "JAROS SAUGA". Pirmajame rate stipresni buvo uteniškiai, laimėję 9 taškų skirtumu. Toliau šios komandos su kitais varžovais nesuklupo, tad šiose rungtynėse praktiškai sprendėsi A pogrupio laimėtojas. Komandos atvyko stipriausių sudėčių- trūko tik R.Jaručio.
   Nuo pat pirmųjų minučių anykštėnai išsiveržė į priekį, siekdami revanšo. Atrodė labai realu, kad taip įvyks, nes skirtumas augo jų naudai- sužaidus 6 minutes 22:9. O kėlinys laimėtas rezultatu 27:16. Antrajam kėliniui uteniškiai išėjo susikaupę, pradėjo kibiau gintis ir pamažu artėjo prie varžovų. O kėliniui baigiantis ir beveik išlygino rezultatą- 41:40 "JAROS SAUGA" naudai. Po ilgosios pertraukos komandos toliau kovėsi, tik vienintelis skirtumas- anykštėnų tritaškiai skriejo pro šalį, o uteniškiai per trečiąjį kėlinį pataikė net 6 tritaškius, ko pasekoje išsiveržė į priekį rezultatu 67:57. Trečiajame kėlinyje uteniškiai pelnė 27 taškus, kaip anykštėnai per pirmąjį kėlinį. Tuo pačiu atakuojančiu stiliumi pradėjusi ketvirtąjį kėlinį, "AMBER FOREST" atitolo iki 18 taškų, tačiau įjungusi aukštesnę pavarą "JAROS SAUGA" ketvirtajame kėlinyje skirtumą tirpdė ir buvo priartėjusi prie varžovų iki 9 taškų, tačiau toks skirtumas ir išliko. Gražią, vyrišką kovą laimėjo "AMBER FOREST" rezultatu 80:71. Pirmojoje dvikovoje įmesti taškai panašūs- Utenoje laimėta rezultatu 82:73. Rezultatyviausiai anykštėnų gretose žaidė R.Mincė (27 taškai, 7 taiklūs tritaškiai), M.Kildišius 20 taškų. Utenos komandoje išsiskyrė R.Matulis (29 taškai), K.Šeštokas (16 taškų).

02.13 Ignalinos "SENJORAI"- Širvintų "ŠIRVINTA" 85:68 (20:25,15:3,24:17,26:23)
 Teisėjai- R.Štuikys, A.Nekrašas

Ryžtingai nusiteikę svečiai nuo pat pradžių pradėjo pirmauti ir laimėjo pirmąjį kėlinį 5 taškų skirtumu. Tačiau antrajame kėlinyje ignaliniečiai puikiai apsigynė, praleisdami tik 3 taškus ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis jau pirmaudami 7 taškų skirtumu. Po ilgosios pertraukos ir toliau dominavo ignaliniečiai, skirtumas augo jų naudai. Kaip ir išvykoje, taip ir pas save namuose "SENJORAI" įveikė "ŠIRVINTĄ" ir toliau A pogrupyje dėl antrosios vietos savo likimą spręs su Anykščių "JAROS SAUGA". Rezultatyviausi žaidėjai- Ignalinos komandoje  Juršėnas (23 taškai), Savickas (11 taškų), o Širvintų komandoje Zdrazdas (26 taškai), Stepaitis (20 taškų).

02.15 Utenos "RL GYM"- Ukmergės "OLIMPAS" 82:61
         Teisėjai- A.Šalkauskas, T.Juodis

Ir toliau pirmenybėse neklumpa Utenos RL GYM, iškovoję ketvirtąją pergalę paeiliui ir pirmauja B pogrupyje. Tuo tarpu "OLIMPUI" tai buvo penktoji nesėkmė ir dar nepatirtas pergalės skonis. Nepaisant to, ukmergiškiai kovoja, noriai žaidžia ir priešinasi savo varžovams. Šiose varžybose uteniškiai nuo pat pradžių ėmė didinti atotrūkį 24:12, 36:18, tačiau daugiau atsiplėšti nepavyko pirmoje pusėje ir komandas teskyrė 13 taškų- 42:29. Atrodė, kad ukmergiškiai dar pasipriešins, tačiau RL GYM krepšininkai taikliau atakavo krepšį ir pelnytai nugalėjo 21 taško skirtumu. Sunkią traumą patyrė N.Vilūnas iš RL GYM komandos, tad uteniškiai žaidė šešiese, na, o ukmergiškiai- septyniese. Tikras lyderis uteniškių gretose buvo V.Skomskis, pelnęs 30 taškų, R.Leipus (11 taškų), A.Kazlauskas (10 taškų). Svečių gretose rezultatyviausias buvo V.Želnys (11 tašų).