STARTAVO V-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS "JAROS SAUGA" TAUREI LAIMĖTI

PDF Spausdinti El.paštas

Prieš pat šventes startavo V-osios Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybės "Jaros sauga" taurei laimėti. Nors vietinėse - Utenos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse liko sužaisti didįjį ir mažąjį finalus, Utenos "RL GYM" komanda jau priėmė svečius iš Kupiškio ir nugalėjo juos rezultatu 75:51. Tai buvo B pogrupio rungtynės, be kurių dar žais po Naujųjų metų "BIRŽAI" ir Ukmergės "OLIMPAS". A pogrupyje kovos Anykščių "JAROS SAUGA", Ignalinos "SENJORAI", Utenos 'AMBER FOREST" ir Širvintų "ŠIRVINTA". Šiemetinėse pirmenybėse vėl dalyvauja 8 komandos, kurios nugalėtoją išsiaiškins 2015 metų balandžio mėnesį.
   Pirmosiose rungtynėse šeimininkai nuo pat pirmųjų minučių buvo susikaupę ir ėmė pirmauti. Laimėtas pirmasis kėlinys 16:8, o po dviejų jau 37:23. Kupiškėnai atvyko nestipriausios sudėties, todėl rimčiau pasipriešinti nesugebėjo ir po didžiosios pertraukos. Jiems R.Kiznis pelnė 15 taškų, o "RL GYM" gretose rezultatyviausas buvo R.Kazakevičius (15 taškų) ir A.Kazlauskas (14 taškų).