www.rakta.lt

IGNALINOS KSC PRAŠOKO UŽPALIŲ BARJERĄ PUSFINALIO SERIJOJE

PDF Spausdinti El.paštas

   Į didįjį finalą pateko ir ignaliniečiai, įveikdami atsakomosiose pusfinalio rungtynėse Užpalių komandą.

 

04.13 Ignalinos KSC- Užpaliai 109:100 (32:26,20:28,31:26,26:20)
         
Teisėjai- R.Štuikys, A.Nekrašas

   Po pirmųjų pusfinalio rungtynių, Užpaliai turėjo minimalią, 1 taško pervarą, todėl viskas sprendėsi šiose rungtynėse, kas paklius į didįjį finalą, o kas kovos dėl trečiosios vietos. Komandos buvo nusiteikusios rimtai kovai, žaidė aktyviai. Vyravo puolimo stiliaus žaidimas, nes abi komandos pelnė 100 ir daugiau taškų. Iš pradžių geriau sekėsi namuose žaidusiems ignaliniečiams, tačiau po 2 kėlinių jau pirmavo užpalėnai. Po trijų kėlinių intriga didžiulė, nes Ignalinos KSC komanda pirmavo 3 taškais, bendru skirtumu tik 2 taškais. Todėl ketvirtasis kėlinys buvo lemiamas, kuriame sėkmė labiau lydėjo ignaliniečius, kurie, laimėdami šias rungtynes 9 taškų skirtumu, bendrą seriją laimėjo 8 taškais. Šiose rungtynėse Ignalinos komandoje U.Luneckas pelnė 31 tašką, T.Gasparavičius 22 taškus, R.Prybylskis 20 taškų. Užpalių gretose lyderiai buvo tie patys- T.Markevičius (32 taškai), T.Mackonis (28 taškai).
    IV- osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse liko sužaisti dvejas rungtynes, kurios ir išaiškins galutines komandų- prizininkių vietas. Finalio ketverto šventė vyks Ignalinoje.

  Šį šeštadienį, balandžio 19 d. Ignalinos sporto ir pramogų centre prasidės krepšinio šventė, kurioje 12 val. dėl pirmenybių bronzos medalių kovos „Užpaliai“ ir Molėtų SC, 13:45 val. numatomas šventės atidarymas, 14:00 val. – „Snaiperio“ konkursas, 14:30 – „Oro karaliaus“ konkursas ir 15:00 val. finalinės rungtynės: Ignalinos KSC – Rokiškio „Krauneda-KKSC“. Šventėje taip pat vyks konkursai žiūrovams, meninė programa. Įėjimas nemokamas.
  Priminsime, kad du kartus pirmenebes laimėjo ignaliniečiai, vieną kartą rokiškėnai. Tad ir šiemet naujojo čempiono neturėsime. Arba rokiškėnai susilygins su Ignalinos komanda 2:2, arba Ignalinos komanda iškovos trečiąjį titulą iš keturių.