www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" PIRMENYBIŲ DIDĮJĮ FINALĄ LAIMĖJO ANYKŠČIŲ "JAROS SAUGA"

PDF Spausdinti El.paštas

 

 img 4054

             Antrus metus iš eilės Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "JAROS SAUGA" taurei laimėti triumfavo anykštėnai-
pernai Anykščių "JAROS SAUGA" finale nugalėjo Rokiškio KK,o šiemet įveikė  "RL GYM" komandą iš Utenos.

 

04.10 Anykščių "JAROS SAUGA"- Utenos "RL GYM" 78:69 (20:18,21:15,16:19,21:17)
         Teisėjai- T.Juodis, G.Jasiulionis, D.Repečka

   Kaip ir buvo tikėtasi, finalas buvo intriguojantis ir azartiškas. Finalą pasiekė dvi geriausios pirmenybių komandos. Uteniškiai pogrupyje dusyk pralaimėjo savo varžovams- anykštėnams, tiesa tik po kelis taškus, todėl troško revanšo. Toliau sekė vien pergalės. "JAROS SAUGA" iki finalo žygiavo pergalingai, suklupę tik vieną sykį pogrupyje Ukmergės "OLIMPUI". Bet tas pralaimėjimas nieko jiems nereiškė.
   Finalas buvo žaidžiamas Anykščių sporto komplekse, todėl šiokį tokį pranašumą turėjo anykštėnai. Komandos susirinko žaisti stipriausių sudėčių, su savo lyderiais- M.Kildišiumi ir R.Mince  ("JAROS SAUGA") bei V.Sirvydžiu ("RL GYM"). Komandų lyderiai pateisino savo vertę, gerai sužaisdami ir šiose varžybose.
   Pirmąjį kėlinį komandos kovojo taškas į tašką ir dviejų taškų persvara laimėjo anykštėnai. Antrajame, "JAROS SAUGA" šiek tiek padidino atotrūkį, ir jau pirmavo 8 taškų persvara. Tačiau uteniškiai rankų nenuleido ir trečiajame kėlinyje skirtumą sumažino iki 5 taškų. Dėl traumos aikštelę teko palikti vienam iš pagrindinių Utenos žaidėjų A.Kazlauskui. Ketvirtajame kėlinyje uteniškiai bandė vytis savo varžovus ir sulyginti rezultatą, tačiau patyrę anykštėnai to padaryti neleido ir šventė pergalę rezultatu 78:69. Laimėję šį didįjį finalą, Anykščių komanda antrus metus iš eilės tapo IV- ųjų Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių "Jaros sauga" taurei laimėti nugalėtojais. Rezultatyviausiai jų komandoje ir vėl žaidė M.Kolidišius (27 taškai), R.Mincė (18 taškų), S.Živatkauskas (17 taškų). "RL GYM" gretose V.Sirvydis pelnė 30 taškų, V.Skomskis (13 taškų).
   Nugalėtojų komandoje be minėtų lyderių žaidė J.Kraponis, S.Asačiovas, A.Laurinavičius, N.Vildžius, A.Pupelis, R.Raščius, D.Raščius, R.Ridikas bei komandos vadovas A.Antanavičius. SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!!!

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 13 Balandis 2014 08:12