www.rakta.lt

IR KITOJE PUSFINALIO POROJE IŠLIEKA INTRIGA

PDF Spausdinti El.paštas

  Šį sekmadienį buvo žaidžiamos antrosios pusfinalio poros tarp Užpalių ir Ignalinos KSC komandų pirmosios rungtynės, po kurių mačo nugalėtojas neaiškus ir intriga išlieka iki kito sekmadienio.

 

04.06 Užpaliai- Ignalinos KSC 86:85 (18:25,19:17,27:15,22:28)
         Teisėjai- T.Juodis, R.Vaitkus, A.Šalkauskas

  Galima pavadinti, kad rungtynės pasibaigė dėsningu rezultatu, nes pirmavo tai vieni, tai kiti. Gal labiau ignaliniečius tenkina toks rezultatas, nes laukia atsakomosios rungtynės savoje aikštėje. Užpalėnams ši pergalė svarbi morališkai, nes ignaliniečiams buvo pralaimėję abu sykius I- ajame etape, o persvara šiose rungtynėse tik minimali ir reikės kautis svečiuose. Liko laukti nedaug- pamatysim, kas geriau pasiruoš psichologiškai? Ir ar užteks Užpaliams fizinių jėgų , dalyvaujant keliuose čempionatuose ir su nedideliu atsarginių žaidėjų suoliuku.
   Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai- iš pat pradžių kaip išsiveržė į priekį, taip ir laimėjo pirmąjį kėlinį 7 taškų skirtumu. Atrodė, kad pergalę jie ir vėl išsiveš, kaip ir prieš kelis mėnesius. Antrajame kėlinyje užpalėnai pristabdė jų puolimą ir bandė priartėti, tačiau skirtumas išliko panašus- minus 5 taškai. Pirmoje rungtynių pusėje Užpalių krepšininkams labai "nekrito" tritaškiai metimai, bet trečiajame krepšys atsirišo, ir rezultatas išlygintas. Negana to, pamažu užpalėnai persvėrė rezultatą savo naudai, ir jau ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 10 taškų skirtumu. Po minutės pertraukėlės ignaliniečiai mobilizavosi, įkraidino kelis tritaškius R.Prybylskis, kuris pirmoje rungtynių pusėje nebuvo pelnęs taškų (viso įmetė 18 taškų) ir rezultatas tapo lygus, likus žaisti 5 minutes. O dar po dviejų minučių, ignaliniečiai jau pirmavo 7 taškų skirtumu. Paskutines šias minutes vėl užsiautė Užpalių komanda ir rado jėgų priartėti prie savo varžovų ir paskutinę minutę išsiveržė į priekį, laimėdami rungtynes vienu tašku. Rezultatyviausiai žaidė ignaliniečių gretose be minėto R.Prybylskio, M.Krasauskas ir D.Dubaka, pelnę po 16 taškų, U.Luneckas (15 taškų). Užpalių komandoje lyderiai tie patys T.Mackonis (26 taškai), T.Markevičius (21 taškas) ir A.Bražiūnas (18 taškų).
   Balandžio 10-ąją dieną antrąsias rungtynes žais Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC" su Molėtų SC. Persvarą 10- ties  taškų turi molėtiškiai, o balandžio 13-ą ją dieną žais Ignalinos KSC su Užpaliais. Šiems klubams- tai bene svarbiausios rungtynės šiose pirmenybėse, nes po jų paaiškės, kas balandžio 19- ąją, Ignalinoje žais mažajame finale, o kas kausis dėl pirmosios vietos. Laukti liko nedaug.