www.rakta.lt

"JAROS SAUGOS" SENJORAI UŽTIKRINTAI ĮVEIKĖ PUSFINALIO BARJERĄ

PDF Spausdinti El.paštas

       Po sunkiai iškovotos pergalės pirmosiose pusfinalio rungtynėse, Anykščių "JAROS SAUGOS" senjorai užtikrintai įveikė "KUPIŠKIO" krepšininkus jų pačių tvirtovėje ir žengė į didįjį finalą.

 

04.02 Kupiškio "KUPIŠKIS"- Anykščių "JAROS SAUGA" 56:82 (7:21,10:26,21:22,18:13)
         
Teisėjai- A.Šalkauskas, T.Juodis

     Pirmąjį pusfinalį laimėję 12 taškų skirtumu, anykštėnai į atsakomąsias varžybas atvyko žaisti rimtai nusiteikę ir pilnos sudėties, nes juokauti su ambicinga Kupiškio komanda negalima, kurie irgi ruošėsi rimtai kovai, kad panaikinti tą taškų deficitą. Deja, pirmasis kėlinys sudaužė visas kupiškėnų viltis į šipulius. Įtampa ir varžybų kaina paveikė visą Kupiškio komandą psichologiškai, pirmasis taškas pelnytas tik sužaidus 4 su puse minutės, o per kėlinį pelnyti 7 taškai, tuo tarpu svečiai atitrūko, įmetę 21 tašką. Antrajame kėlinyje anykštėnai ir toliau aktyviai dengė Kupiškio komandos lyderius R.Alekną ir A.Adomavičių, tuo tarpu puolime gerai pataikė ir po dviejų kėlinių tablo degė skaičiai 17:47. Nugalėtojas praktiškai jau buvo aiškus, tad progą antroje rungtynių pusėje gavo pažaisti ir atsarginiai komandų žaidėjai. Skirtumas išliko panašus, atmosfera aikštelėje draugiška. Rezultatyviausiai Kupiškio komandoje žaidė A.Adomavičius, pelnęs 20 taškų, o Anykščių komandoje M.Kildišius (27 taškai), S.Asačiovas (19 taškų).
   Po šios nesėkmės Kupiškio senjorai rungtyniaus mažajame finale, o anykštėnai susigrums didžiajame finale su Utenos "RL GYM" komanda.