www.rakta.lt

SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖSE SUŽAISTAS PIRMASIS PUSFINALIS

PDF Spausdinti El.paštas

   Ir Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "JAROS SAUGA" taurei laimėti žaidžiami pusfinalio susitikimai.

 

03.29 Anykščių "JAROS SAUGA"- Kupiškio "KUPIŠKIS" 75:63 (19:16,21:25,22:8,13:14)
         Teisėjai- T.Juodis, A.Šalkauskas

    Nepaisant to, kad anykštėnai buvo laikomi šios poros favoritais, intriga šiame pusfinalyje išlieka, mat atsakomosios varžybos vyks Kupiškyje, o 12 taškų skirtumas nėra toks jau ir didelis. Aišku, atlošti varžovams 12 ir nėra mažai. Viskas paaiškės šią savaitę.
   O penktadienį vyko azartiška, graži kova. Komandos žaidė stipriausių sudėčių, ir pirmąjį kėlinį laimėjo namiškiai 3 taškų skirtumu. Antrajį kėlinį niekaip anykštėnams nepavyko atitrūkti, netgi priešingai, kupiškėnai persvėrė rezultatą savo naudai 41:40. Užtat trečiajį kėlinį labai gerai sužaidė "JAROS SAUGA" , atitrūkdama nuo varžovų ir , atrodė, nedaug trūksta iki didesnės persvaros. Bet kupiškėnai turėjo savyje jėgų ir neleido varžovams laimėti dideliu skirtumu. Likus žaisti 9 sekundėms , atsitiko kuriozinis įvykis- salėje dingo elektra. Tačiau įjungus apšvietimą, rungtynės tęsėsi bemaž 4 minutes, nes paskutinę ataką ruošusius kupiškėnus anykštėnai subaudavo (pataikytas 1 baudos metimas), po to, likus 3 sekundėms ,"JAROS SAUGA" paprašė minutės pertraukėlės savo paskutinei atakai apgalvoti. Tas pasiteisino, ir sulig sirena neišlaikė kupiškėnai, subaudavę savo varžovus. Vietoj 10 taškų skirtumo, tapo 12, po tikslių R.Mincės baudos metimų.
  Rezultatyviausiai žaidė Anykščių "legionieriai", kurie nelabai turėjo kada pasikeisti su kitais žaidėjais ir ilsėtis. Reikėjo tempti komandą į priekį- R.Mincė pelnė 29 taškus, M.Kildišius 28 taškus. Kupiškio komandoje A.Adomavičius (23 taškai), A.Kizlys (16 taškų) ir R.Alekna (12 taškų).

03.30 Utenos "RL GYM"- Rokiškio KK 20:0

   Antrajame pusfinalyje lauktos atkaklios kovos neišvydome. Rokiškio KK pasidavė Utenos "RL GYM" komandai ,neatvykdami į varžybas. Jiems užskaitytas pralaimėjimas pagal FIBA taisyklių punktą: "pralaimėjimas dėl teisės žaisti netekimo, t.y neatvykus į varžybas. Komanda pralaimėjusi varžybas 0:20, automatiškai pralaimi ir pusfinalio seriją, jei žaidžiama iš dvejų rungtynių." Tolesnį šios komandos likimą svarstys drausmės komisija, o uteniškiai patenka į didįjį finalą.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 31 Kovas 2014 13:00