www.rakta.lt

"AITVARAS-SM" SUSIKROVĖ 10 TAŠKŲ PERSVARĄ

PDF Spausdinti El.paštas

   Ir antroje ketvirtfinalio poroje intriga. Vakar namuose žaidę švenčionėliškiai nugalėjo Molėtų SC komandą 10 taškų persvarą.

 

03.19 Švenčionėlių "AITVARAS-SM"- Molėtų SC 82:72 (18:18,20:20,25:22,19:12)
         
Teisėjai- A.Šalkauskas, A.Nekrašas

   Reguliariajame sezone molėtiškiai užėmė trečiają vietą ir ketvirtfinalyje susitiko su šeštosios vietos laimėtoja- Švenčionėlių "AITVARO-SM" komanda. Galbūt neįvertinimas varžovo ir pakišo koją šiose varžybose- favoritai pralaimėjo 10 taškų skirtumu ir dabar laukia sunki užduotis. Kad prasibrauti į pusfinalį ,molėtiškiai turi sutelkti visas jėgas, pademonstruoti savo sugebėjimus ir laimėti didesniu nei dešimties taškų skirtumu. Tas įmanoma, nes sezono metu Molėtų SC komanda "AITVARĄ-SM" įveikė du kartus (71:59 ir 83:67). "AITVARAS-SM" atvyks į Molėtus su ne tai didele, bet ir ne tokia maža persvara. Daug lems ir psichologija. Laukti liko nedaug- atsakomoji dvikova jau šį sekmadienį.
    O rungtynės Švenčionėliuose  tris su puse kėlinio vyko taškas į tašką. Didesnės persvaros niekam nepavyko susikrauti. Po pirmojo kėlinio lygu 18:18. Antrajame kėlinyje vėl tas pats ir tablo rodė 38:38. Trečiajame šiek tiek į priekį išsiveržė svečiai, pirmaudami 7 taškais, ir atrodė, kad Švenčionėlių jaunimas palūš. Bet taip neatsitiko ir greit atstatė pusiausvyrą- po trijų kėlinių "AITVARAS-SM" pirmauja 63:60. O ketvirtajame kėlinyje pamažu pradėjo ryškėti šeimininkų persvara. Didindami tempą, taikliai atakuodami bei gerai besigindami "AITVARO-SM" krepšininkai, likus žaisti apie 4 minutes, susikrovė 15 taškų pranašumą. Deja, išlaikyti tokio skirtumo nepavyko. Bet ir 10 taškų nemažai. Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė T.Kuodis (21 taškas) ir G.Steckis (15 taškų), molėtiškių gretose M.Valkauskas (19 taškų) ir M.Petkevičius (17 taškų).