www.rakta.lt

UKMERGĖS "OLIMPAS" PIRMAJAME KETVIRTFINALYJE ŠVENTĖ PERGALĘ NAMUOSE

PDF Spausdinti El.paštas

   Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti prasidėjo lemiamos kovos- ketvirtfinaliai. Pirmajame iš jų, Ukmergės "OLIMPAS" namuose nugalėjo "UŽPALIUS" 7 taškų skirtumu.

 

03.16 Ukmergės "OLIMPAS"- Užpaliai 88:81 (23:19,20:15,28:20,17:27)
         
Teisėjai- K.Vaicekauskas, S.Grigas

    Po reguliaraus sezono 4-5 vietas užėmusios komandos susitiko ketvirtfinalyje. Į šią porą suvestos grėsmingos komandos- tai Ukmergės "OLIMPAS" ir Užpaliai. Nors sezono metu abu kartus laimėjo užpalėnai, pavasarį prasideda viskas iš naujo- tai play-off stadija iš dvejų rungtynių. Pirmosios rungtynės vyko Ukmergėje, po kurių intriga išlieka, nes skirtumas tik 7 taškai.
    Nuo pat rungtynių pradžių geriau sekėsi šeimininkams, kurie palaipsniui didino apsukas ir atitrūkinėjo nuo varžovų, susikraudami nemažą skirtumą. Po pirmojo kėlinio pirmavo 4 taškais, po dviejų kėlinių 9 taškais, o po trijų 17 taškų. Vietomis skirtumas buvo išaugęs ir virš 20 taškų. Didžiulis šeimininkų užsivedimas, geras pataikymas tris kėlinius vedė "OLIMPĄ" ne tik į pergalę, bet ir pergalę su pakankamai didele persvara prieš atsakomąsias varžybas Utenoje. Tačiau "Užpaliai" ginklų nesudėjo Ukmergėje ir dar ketvirtajame kėlinyje pakilo į žūtbūtinį šturmą. Priešingu atveju grėsė triuškinimas. Taigi, laimėję ketvirtąjį kėlinį 27:17, "Užpaliai" sumažino skirtumą iki 7 taškų ir revanšo sieks kitą savaitę namuose. Skirtumas buvo sumažėjęs ir iki 5 taškų, tačiau aidint finalinei sirenai L.Skapas dar spėjo pelnyti labai svarbius 2 taškus. Šiose rungtynėse, kaip visada, ukmergiškių gretose lyderiu buvo R.Pulkauninkas (29 taškai), bet jam gerai talkino ir rezultatyvumu nenusileido A.Aleksandravičius (27 taškai). Užpalių komandoje trūko lyderio T.Markevičiaus aktyvumo- pelnyta tik 12 taškų. Daugiausia taškų pelnė T.Mackonis (26 taškai) ir A.Iljinas (19 taškų). Taigi, intriga šioje poroje išlieka ir neaišku, kas iškovos kelialapį į pusfinalį, kuriame jau laukia pirmenybių lyderė bei pernykštė čempionė- Ignalinos KSC komanda.