www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖSE BAIGĖSI I- ASIS ETAPAS

PDF Spausdinti El.paštas

  Šią savaitę komandos sužaidė paskutiniąsias rungtynes, išsiaiškindamos vietas turnyrinėje lentelėje. Paskutinės rungtynės tarp Ukmergės SC ir Anykščių "JAROS SAUGOS" bus žaidžiamos sekančią savaitę, bet jos į atkrintamąsias varžybas nepapuolė.

 

03.08 Ignalinos KSC- Ukmergės SC 92:68 (18:10,21:25,28:17,25:16)
         Teisėjai- A.Šalkauskas, A.Cicėnas

   Beveik tris kėlinius ukmergiškiai kovėsi su pirmenybių lyderiais- ignaliniečiais, kuriems reikėjo pergalės, kad užsitikrinti pirmąją vietą po I- ojo etapo. Na, o ukmergiškiams svarbiausia sezono dvikova laukia su Anykščių komanda, kad pakilti iš paskutinės vietos turnyrinėje lentelėje. Ignalinos KSC gretose rezultatyviausiai žaidė M.Krasauskas (27 taškai) ir Ž.Kulda (22 taškai), Ukmergės SC komandoje A.Sakalauskas (21 taškas) ir A.Kolesnikovas (16 taškų).

03.09 Užpaliai- Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC" 98:101 (19:23,20:23,29:28,20:27)
         Teisėjai- A.Šalkauskas, T.Juodis

   Šios rungtynės Rokiškio komandai nieko nelėmė, tačiau jie atvyko garbingai žaisti ir nugalėjo varžovus atkaklioje , intriguojančioje kovoje. Užpalius pergalė būtų nuvedusi į trečiają turnyrinės lentelės vietą, ketvirtfinalyje suteikiant šansą žaisti su Švenčionėlių komanda. Dabar gi jie, pralaimėję šias rungtynes, trečiąją vietą užleido molėtiškiams, kurie būtent ketvirtfinalyje ir žais su Švenčionėliais. O Užpaliai kovos su Ukmergės "OLIMPU". tai lėmė suskaičiavus trijų komandų tarpusavio rungtynių rezultatus. Viso šios trys komandos tarpusavyje iškovojo po 2 pergales, o įmestų/praleistų taškų santykis geresnis Molėtų SC komandos (plius 6), toliau Užpalių (plius 5), o Ukmergės (minus 11).
   Rungtynės prasidėjo be didelės šeimininkų ugnelės, iš karto į priekį išsiveržė svečiai 19:9. Tiesa, kėlinuko pabaigoje Užpaliams pavyko sušvelninti skirtumą iki 4 taškų. Antrajame, aktyviau žaidę užpalėnai jau persvėrė rezultatą ir ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 49:46. Ir toliau vyravo atakuojantis krepšinis. Užpaliai, tritaškių dėka, išsiveržė net 11 taškų persvara, tačiau ši greit ištirpo ir po trijų kėlinių skirtumas tik keturi taškai. Ketvirtajame kėlinyje "KRAUNEDA-KKSC" išlygino rezultatą ir šis laikėsi iki pat pabaigos, kol likus žaisti kiek daugiau minutę su trupučiu sekė du taiklūs Rokiškio tritaškai metimai. Pabaigoje užpalėnai dar surengė šturmą- pataikė pora metimų ir baudomis stabdė varžovus. Tas pasiteisino, nes varžovai baudos metimų nepataikė, ir žaisti likus 2,2 sek. paskutinę ataką iš užribio ruošė Užpaliai, tačiau mestas tritaškis P.Martinonio metimas buvo netaiklus. Šiose rungtynėse namiškia įmetė net 15 tritaškių, svečiai - 7. Rezultatyviausiai žaidė Užpalių komandoje T.Markevičius (25 taškai), P.Martinonis (24 taškai) ir A.Bražiūnas (20 taškų). Rokiškio komandoje T.Trumpa (30 taškų), po 19 E.Vilimas ir M.Bimba.

   

IV- ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBIŲ "UTENOS MĖSA" TAUREI LAIMĖTI
TURNYRINĖ LENTELĖ PO I- OJO ETAPO: 

1.Ignalinos KSC 12/2
2.Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC" 11/3
3.Molėtų SC 8/6
4.Užpaliai 8/6
5.Ukmergės "OLIMPAS" 8/6
6.Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 5/9
7.Anykščių "JAROS SAUGA" 2/11
8.Ukmergės SC 1/12

Jau šią savaitę prasideda 2 ketvirtfinalių susitikimai. komandos kovos iš dviejų rungtynių (išvykoje/namuose). Poros tokios:

 

    KETVIRTFINALIAI  
       
    I rungtynės  
       
6-3 Švenčionėlių "AITVARAS-SM" : Molėtų SC
5-4 Ukmergės "OLIMPAS" : Užpaliai
       
    II rungtynės  
       
3-6 Molėtų SC : Švenčionėlių "AITVARAS-SM"
4-5 Užpaliai : Ukmergės "OLIMPAS"

 

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 09 Kovas 2014 22:33