INTRIGUOJANTIS II- ASIS TURAS SENJORŲ "49+" PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas

img 5478

Šį savaitgalį, senjorai "49+" rinkosi į II- ąjį turą Utenoje. Priminsime, kad pirmajame, Ignalinoje, uteniškiai iškovojo dvi pergales, anykštėnai- vieną, ignaliniečiai- nė vienos.

Utena- Anykščiai 47:45 (13:2,12:11,14:13,8:19)

Šias rungtynes galima būtų pavadinti trileriu. Anykštėnai atvyko atsirevanšuoti už apmaudų pralaimėjimą Ignalinos ture. Rungtynių pradžioje jiems nesisekė atakuoti varžovų krepšio ir atsilikta po pirmojo kėlinuko 2:13. Uteniškiai ir kitus du kėlinius tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose, ir po trijų kėlinių pirmavo 13 taškų skirtumu. Atrodė, pergalė jau čia pat. Tačiau anykštėnai nenuleido rankų ir pamažu vijosi varžovus. Daugiausia S.Živatkausko (22 taškai), D.Raščiaus (11 taškų) ir A.Bugenio (10 taškų) pastangomis pavyko paskutinę minutę priartėti prie varžovų iki trijų taškų. Toliau sekė eilinė netiksli uteniškių ataka ir, nuskubėję anykštėnai, likus 15 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos metė tritaškį. Metimo metu prasižengė R.Tumas ir prie baudos metimo linijos atsistojo S.Živatkauskas. Patyrusio senjoro ranka nesudrebėjo- pataikyti visi trys baudos metimai ir rezultatas lygus. Tuoj pat uteniškiai suklydo išsimesdami kamuolį iš už galinės linijos ir kamuolys atitekų Anykščių komandai. Anykštėnai rezgė ataką ir likus 4 sek. iš po krepšio mestas kamuolys išsisuko, o atkovojus kamuolį A.Malašinskui, jį subauduoja D.Raščius. Prie baudos metimo linijos atsistojęs A.Malašinskas prameta abu metimus, tačiau atkovojęs kamuolį  jo brolis Aivaras, kabliu pameta kamuolį link krepšio, ir , aidint sirenai, šis įkrenta. "Utena" laimi prieš "Anykščius" rezultatu 47:45. Utenos komandoje rezultatyviausiai žaidė Aiv.Malašinskas (21 taškas) ir R.Tumas (17 tašk).

Anykščiai- Ignalina 54:51 (11:10,16:10,8:12,15:18,4:1)

Panašiai susiklostė ir šios rungtynės. Tik čia prireikė pratęsimo. Komandos kovėsi taškas į tašką. Ir vėl rungtynių pabaigoje S.Živatkauskui reikėjo stoti prie baudos metimų linijos mesti 3 metimus, nes atakuojant iš tritaškio zonos buvo prieš jį prasižengta. Tablo rodė 50:47 Ignalinos naudai. Ir šiuo kartu Silvijaus ranka nesudrebėjo- pataikė visus metimus ir rezultatą išlygino- 50:50. Paskutinė ataka ignaliniečiams nepoavyko ir teko žaisti pratęsimą. Daugiau jėgų turėję anykštėnai vis tik pasiekė pergalę, o rezultatyviausiai jų gretose žaidė S.Živatkauskas (16 taškų), D.Raščius (10 taškų), A.Bugenis (8 taškai).

Ignalina- Utena 33:62 (6:25,7:19,9:13,11:5)

Daug jėgų išeikvoję prieš tai žaistose rungtynėse, "Ignalinos" komanda nebepasipriešino galingai atrodžiusiai "Utenos" komandai. Jau pirmajame kėlinyje, svečiai pasiųsti į nokdauną (25:6), nebeatsitiesė ir pralaimėjo rungtynes 33:62. Uteniškių gretose R.Tumas pelnė 22 taškus, Aiv.Malašinskas 16 taškų, A.Jurgelėnas 10 taškų.

Baigiamasis turas numatytas kovo 2- ąją dieną Anykščiuose.