STARTAVO RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "49+" PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas

020

2014 metų sausio 18-ąją dieną Ignalinoje startavo pirmosios Rytų Aukštaitijos senjorų "49+" krepšinio pirmenybės. Atidarė pirmenybes Ignalinos ir Anykščių senjorai. Po jų išbėgo į aikštę Utenos ir dar kartą Anykščių komanda, o užbaigtas turas rungtynėmis tarp Utenos ir Ignalinos.

Ignalina- Anykščiai 37:56 (12:8,8:15,8:15,9:18)

Buvo žaidžiama 4 kėliniai po 8 minutes. Rungtynės prasidėjo aktyviai ir į priekį išsiveržė šeimininkai- Ignalinos senjorai (12:8). Tačiau antrajame, anykštėnai surengę keletą greitesnių atakų, išsiveržė į priekį ir ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 23:20. Vis tik antroje rungtynių dalyje išryškėjo anykštėnų pranašumas ir jie pelnytai nugalėjo. Rezultatyviausiai jų gretose žaidė R.Vasiliauskas (15 taškų) ir S.Živatkauskas (14 taškų), Ignalinos komandoje A.Cicėnas pelnė 11 taškų.

Utena- Anykščiai 49:48 (9:9,9:15,16:8,15:16)

Itin atkakliai susiklostė antrosios šio turo Ignalinoje tarp Utenos ir Anykščių komandų. Komandos kovėsi kiekviename aikštelės plote, kovojo dėl kiekvieno kamuolio, stengėsi iš visų jėgų, kad pasiekti pergalę. Rungtynių pabaiga šiek tiek palankiau susiklostė uteniškiams, kurie ir iškovojo dramatišką pergalę 1 taško skirtumu. Rezultatyviausiai žaidė Utenos komandoje  Aiv.Malašinskas (23 taškai , iš jų 4 tritaškiai) ir R.Tumas (17 taškų), Anykščių komandoje nesulaikomas buvo S.Živatkauskas, pelnęs beveik pusę savo komandos taškų- 23. Jis, beje dalyvauja ir senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse.

Utena- Ignalina 66:47 (14:15,18:4,17:16,17:12)

Į aikštę ignaliniečiai išėjo pailsėję ir sekėsi pirmajame kėlinyje prieš uteniškius. Tačiau labai prastai sužaistas antrasis kėlinys, kuomet įmesta vos 4 taškai, tuo tarpu uteniškiai įmetė 18. Trečiajame kėlinyje vėl apylygė kova, tačiau šeimininkams jėgos seko ir jie nebesugebėjo pasipriešinti varžovams. Uteniškiai iškovojo šiame ture abi pergales, ignaliniečiai nė vienos, o anykštėnai - vieną. Utenos komandoje išryškėjo tikri lyderiai- R.Tumas pelnė 30 taškų, o Aiv.Malašinskas 24 taškus. Ignalinos komandoje V.Ksenzovas pelnė 17 taškų (5 tritaškiai metimai), A.Cicėnas 13 taškų.

Antrasis turas numatytas vasario 9-ąją Utenoje.