www.rakta.lt

IV-ĄSIAS UTENOS VETERANŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBES IR VĖL LAIMĖJO RL GYM KOMANDA

PDF Spausdinti El.paštas

   Baigėsi IV-osios Utenos veteranų "39+" krepšinio pirmenybės, kurias jau ketvirtąjį kartą iš eilės laimėjo RL GYM komanda

 

12.11 Dauniškis ir Ko- RL GYM 53:114 (14:28,13:23,17:27,9:36)
         
Teisėjai- A.Šalkauskas, U.Nikitinas

  Nugalėtojų sosto ketvirtus metus iš eilės neužleidžia RL GYM krepšininkai. Jie ir šiemet gana užtikrintai iškovojo čempionų vardus, nepatirdami nė vieno pralaimėjimo. Paskutinėse rungtynėse nugalėta Dauniškio ir Ko komanda, kuri liko antroje vietoje. Treti - Krepšinio mėgėjai. Paskutinėse rungtynėse ir vėl rezultatyviausiai žaidė R.Leipus (31 taškas) iš RL GYM. Jam talkino E.Norkūnas (19 taškų) , N.Malinauskas (16 taškų). Dauniškis ir Ko komandoje daugiausia taškų pelnė A.Jurgelėnas (16 taškų). Po rungtynių komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai diplomais. Naudingiausiu pirmenybių žaidėju pripažintas R.Leipus iš RL GYM, kuriam įteikta krepšininko statulėlė. Už indėlį į veteranų sportą, firminiais RAKTA marškinėliais apdovanotas Dauniškis ir Ko komandos vadovas bei žaidėjas A.Rudokas.
   Nors Utenos veteranų "39+" krepšinio pirmenybės baigėsi, tačiau sezonas veteranams tik įpusėjo ir dauguma krepšininkų ruošiasi Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėms, kurios prasidės po Naujųjų metų. Taip pat numatytas ir naujas turnyras, skirtas senjorams "49+".
  

GALUTINĖ UTENOS VETERANŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ
TURNYRINĖ LENTELĖ:

1.RL GYM 4/0
2.Dauniškis ir Ko 2/2
3.Krepšinio mėgėjai 0/4

Paskutinį kartą atnaujinta Ketvirtadienis, 12 Gruodis 2013 10:25