RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA (12.02-08)

PDF Spausdinti El.paštas

Šią savaitę įvyko 3 susitikimai- autsaiderių tarpusavio dvikovoje prireikė ir pratęsimo.

12.04 Anykščių "JAROS SAUGA"- Ukmergės SC 84:80 (14:19,15:19,24:15,19:19,12:8)

Teisėjai- D.Repečka, A.Kalinovas

Susitiko 2 komandos, kurios sezoną pradėjo nesėkmėmis ir šiose rungtynėse sprendėsi, kas iškovos pirmąją pergalę. Dviejų lygių varžovų dvikova per 4 kėlinius nugalėtojo neišaiškino ir teko žaisti pratęsimą, per kurį tikslesni buvo šeimininkai ir iškovojo pirmą pergalę pirmenybėse. Rezultatyviausiai "JAROS SAUGA" komandoje žaidė A.Jakštonis (24 taškai) ir Ž.Žiukas (23 taškai). Ukmergės SC komandoje M.Malinauskas (22 taškai, iš jų 6 tritaškiai), A.Liogė (20 taškų).

12.05 Ukmergės SC- Ignalinos KSC 67:82 (19:26,19:19,17:23,14:14)

Teisėjai- A.Matiukas, A.Šalkauskas (50 žiūrovų)

Vis gerėjančią sportinę formą pradeda demonstruoti Ukmergės sporto centro auklėtiniai. Išvakarėse, Anykščiuose pralaimėta varžovams- turnyrinės lentelės kaimynams tik po pratęsimo, o su vienais pirmenybių lyderių- Ignalinos KSC kovota garbingai- nusileista 15 taškų skirtumu. Visa komanda komanda kovojo kaip kumštis, aiškaus lyderio nebuvo- po 13 taškų pelnė A.Liogė, D.Zubrickis ir A.Kučinskis. Ignalinos komandoje nesulaikomas ir vėl buvo M.Krasauskas (33 taškai), T.Gasparavičius (24 taškai). Po šios pergalės ignaliniečiai ir toliau išlieka antroje vietoje.

12.06 Molėtų SC- Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC" 76:83 (21:21,21:22,18:13,16:27)

Teisėjai- T.Juodis, G.Jasiulionis

Rimtą pasipriešinimą suruošė molėtiškiai pirmenybių lyderiams- Rokiškio "KRAUNEDAI-KKSC".  Tik labai gerai sužaisto 4 kėlinio dėka, rokiškėnai išsivežė pergalę iš Molėtų. Du kėlinius komandos žaidė beveik lygiai, po trečiojo šeimininkai pirmavo 4 taškais, tačiau ketvirtajame neapsigynė nuo I.Juškevičiaus taiklių atakų ir pralaimėjo 7 taškų skirtumu. Igno sąskaitoje 33 pelnyti taškai, M.Bimbos- 21 taškas. Šeimininkų gretose M.Valkauskas pelnė 19 taškų, K.Pumputis 18 taškų. Pažymėtina Molėtų komandos iniciatyva- vesti rungtynių statistiką, kuri rodo, kad I.Juškevičiaus naudingumo koeficientas 35, o Molėtų SC žaidėjas M.Valkauskas 21 naudingumo koeficientas. Šįsyk neaktyvus buvo "KRAUNEDOS-KKSC" lyderis T.Trumpa, pelnęs 4 taškus ir surinkęs 1 naudingumo balą. Kovą dėl kamuolių ryškiai laimėjo svečiai 32:18.
  Nors ir sunki, bet vėl iškovota Rokiškio komandos pergalė- jau šeštoji šiose pirmenybėse.