RYTŲ AUKŠTAITIJOS SAVAITĖS APŽVALGA (11.25-12.01)

PDF Spausdinti El.paštas

Šią savaitę žaidžiamos ketverios rungtynės. Tarpusavyje žaidė ir lyderiai, ir autsaideriai.

11.27 Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC"- Užpaliai 93:88 (25:18,18:28,24:21,16:16,10:5) po pratęsimo

Teisėjai- R.Vaitkus, T.Juodis (70 žiūrovų)

Susitiko lyderiaujančios komandos, dar šiose pirmenybėse nė karto nepralaimėjusios. Tiesa, rokiškėnai buvo iškovoję 4 pergales, o užpalėnai- 2. Kaip ir tikėtasi, rungtynės vyko atkakliai ir dramatiškai- teko žaisti ir pratęsimą, kurį "Užpaliai" baigė keturiese. Trumpas komandos suolas ir daug asmeninių pražangų privedė prie to, kad rungtynes laimėjo šeimininkai. Vėl nesustabdomas "KRAUNEDOS-KKSC" komandoje buvo T.Trumpa, pelnęs 29 taškus, R.Jegorovas (26 taškai). Užpalių komandoje rezultatyviausias buvo T.Mackonis, pelnęs net 34 taškus (5 tritaškiai), po traumos atsigaunantis T.Markevičius pelnė 17 taškų. Po šios pergalės "KRAUNEDA-KKSC" atsiplėšė nuo savo varžovų turnyrinėje lentelėje ir tvirtai pirmauja pirmenybėse.

11.27 Švenčionėlių "AITVARAS-SM"- Anykščių "JAROS SAUGA" 95:79

Teisėjai- A.Nekrašas, R.Štuikys (110 žiūrovų)

Pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo "AITVARO-SM" komanda, gražiu ir greitu žaidimu įveikusi svečius iš Anykščių. "JAROS SAUGA" pergalės džiaugsmo dar nepatyrė.

11.29 Ukmergės "OLIMPAS"- Molėtų SC 84:78 (19:16,25:26,15:20,25:16)

Teisėjai- A.Matiukas, S.Grigas (70 žiūrovų)

Ir "OLIMPAS" nenori atsilikti nuo lyderių- penktadienį iškovota trečioji pergalė , šįkart prieš Molėtų SC. Tiesa, iškovota nelengvai ir tik gero žaidimo dėka ketvirtajame kėlinyje. Svečiai irgi buvo nusiteikę laimėti- po 3 kėlinių pirmavo trimis taškais, tačiau ketvirtajame neatsilaikė ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

12.01 Ignalinos KSC- Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 84:79

Teisėjai-R.Štuikys, A.Nekrašas (50 žiūrovų)

Nelengvas rungtynes namuose turėjo Ignalinos KSC komanda. Dviejų kaimynų derbis laimėtas sunkiai, tik 5 taškų persvara. Labai rezultatyviai sužaidė ignalinietis M.Krasauskas, pelnęs 34 taškus. Po šios pergalės ignaliniečiai atsilieka tik viena pergale nuo pirmenybių lyderių- "KRAUNEDOS-KKSC" komandos.
   Verta paminėti, kad šio turo rungtynėse buvo aktyvesni ir žiūrovai, rinkdamiesi į rungtynes įvairuose miestuose. Iki švenčių dar laukia daug rungtynių, nes bus užbaigiamas I- asis ratas, tad gruodis laukia karštas.