RYTŲ AUKŠTAITIJOS SAVAITĖS APŽVALGA (11.04-10)

PDF Spausdinti El.paštas

Šią savaitę įsibėgėja Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Utenos mėsa" taurei laimėti karavanas. Žaidžiamos I ir II turų rungtynės.

11.07 Švenčionėlių "AITVARAS-SM"- Užpaliai 78:92 (24:19,23:25,17:25,14:23)
          Teisėjai- R.Štuikys, A.Nekrašas (140 žiūrovų)

Atkeliavo krepšinis ir į Švenčionėlius, kur gausiai renkasi sirgaliai palaikyti vietos "AITVARO-SM" komandos. Palaikymas šeimininkams padėjo 3 kėlinius kaip lygūs su lygiais kovoti su Užpalių komanda, kuri kiekviename turnyre (tiek Utenos rajono, tiek Mažų miestelių lygose) stengiasi kovoti dėl aukščiausių vietų. Svečiai pirmajame kėlinyje gavo šaltą dušą, kai "AITVARAS-SM" susikrovė 5 taškų persvarą. Antrajame persvara išlaikyta ir komandas skyrė 3 taškai. Šiemet gerai sukomplektuota Švenčionėlių komanda ketvirtajame kėlinyje palūžo ir svečiai išsivežė pergalę. Rezultatyviausiai Švenčionėlių komandoje žaidė G.Steckis (31 taškas), M.Kukulskis (20 taškų) ir T.Kuodis (14 taškų), o Užpalių komandoje, kaip visada, nesulaikomas buvo T.Markevičius (27 taškai), A.Iljinas (23 taškai) ir T.Mackonis (21 taškas).

11.09 Molėtų SC- Ignalinos KSC 82:88 (18:17,26:26,16:24,22:21)

Teisėjai- K.Vaicekauskas, R.Pumputis (20 žiūrovų)

NKL kovų išlepinti Molėtų sirgaliai nesirenka palaikyti vietinės komandos Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse. I-ajame ture susitiko praėjusių primenybių finalininkai, kai pavasarį vykusiame finale ignaliniečiai laimėjo 2 taškų skirtumu. Šiemet komandos sukomplektuotos panašiai, tad buvo vėl laukiama atkaklios kovos. Prognozės pasitvirtino- rungtynės vyko azartiškai ir atkakliai, nugalėtojas paaiškėjo tik pabaigoje. Deja, revanšas molėtiškiams nepavyko- svečiai išsivežė pergalę 6 taškų skirtumu.

11.10 Anykščių "JAROS SAUGA"- Ukmergės "OLIMPAS 75:86 (18:27,24:20,15:20,18:19)

Teisėjai- D.Repečka, A.Kalinovas (20 žiūrovų)

Labai svarbią pergalę išvykoje iškovojo Ukmergės "OLIMPAS", nelengvoje kovoje įveikdamas anykštėnus. Vėl gi ,dėka ilgo atsarginių žaidėjų suolelio, ukmergiškiai turėjo pranašumą prieš varžovus. Rezultatyviausi "JAROS SAUGOS" komandoje A.Jakštonis (21 taškas), J.Banys  ir A.Pupelis (po 17 taškų),o "OLIMPO" komandoje kapitonas K.Chadatavičius (15 taškų) ir L.Skapas (14 taškų).

11.10 Ignalinos KSC- Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC" 59:65 (20:16,11:22,13:9,15:18)

Teisėjai- T.Juodis, R.Vaitkus (40 žiūrovų)

Antrą dieną iš eilės sunkias varžybas turėjo Ignalinos KSC komanda. Išvakarėse išvargta pergalė Molėtuose, bet namuose nepavyko įveikti ambicingosios Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC" komandos. Į duobę įkritusi Ignalinos komanda antrajame kėlinyje, kai pralaimėta 11:22, taip ir nebeperlaužė rungtynių baigties. Svarbią pergalę iškovoję rokiškėnai, kartu su Ukmergės "OLIMPU" tapo pirmenybių lyderiais po 2 turų. Rezultatyviausi žaidėjai- Ignalinos komandoje R.Prybylskis pelnė beveik pusę savo komandos taškų (28), Ž.Kulda (11 taškų). Rokiškio komandoje T.Trumpa (22 taškai), R.Jegorovas (14 taškų).

Aplamai šis turas buvo sėkmingas svečiams- jie išsivežė visas 4 pergales.