RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA (11.12-18)

PDF Spausdinti El.paštas

Nuotrauka  Praeitą savaitę sužaistas II- sis turas Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti. Antrąsias pergales iškovojo rokiškėnai ir ukmergiškiai, tapę pirmenybių lyderiais. Pirmąją pergalę iškovojo ir molėtiškiai, o Švenčionėlių ir Anykščių komandos kol kas nepatyrė pergalės džiaugsmo.

11.15 Rokiškio "SK KRAUNEDA"-Švenčionėlių "AITVARAS-SM) 75:51 (22:7,13:11,18:16,22:17)

Teisėjai:A.Šalkauskas,O.Antonova (60 žiūrovų)

Pernykščiai čempionai- Rokiškio "SK Krauneda" priėmė pernykščius autsaiderius- jaunimą iš Švenčionėlių. Pirmasis kėlinys tą ir atspindi, kad labai lengvai rokiškėnai susikrovė 15 taškų persvarą. Tačiau vaikinai iš "AITVARAS-SM" komandos nenuleido rankų ir toliau kovojo, o rokiškėnai gal kiek ir atsipalaidavo, be to žaidė ir be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų. Vienu metu persvara trečiajame kėlinyje buvo ištirpusi iki 7 taškų, tačiau tritaškių pagalba namiškiai atitolo ir šventė pergalę 25 taškų skirtumu.
  Rezultatyviausi žaidėjai "SK KRAUNEDA" komandoje M.Bimba (21 taškas), o R.Jegorovas ir T.Trumpa pelnė po 14 taškų. "AITVARAS-SM" komandoje- R.Kuodis (12 taškų) ir T.Kuodis (11 taškų).

11.15 Molėtų SC-Anykščių "JAROS SAUGA" 78:52 (24:15,23:14,16:8,15:15)

Teisėjai:K.Vaicekauskas,V.Sičiūnas (20 žiūrovų)

Niekaip žiūrovų nepritraukia Molėtų SC komanda. Pažiūrėti Molėtų "Ežerūno", žaidžiančio NKL lygoje susirenka dešimtgubai daugiau žiūrovų. Nepaisant to, savos sienos ir krepšiai padeda- kai molėtiškiai taikliai šaudo tritaškius, tai juos įveikti labai sunku. Tą jie įrodė ir ketvirtadienio rungtynėse- prie įprastų taiklių A.Žiuko metimų prisidėjo K.Pumputis bei dar keli žaidėjai (viso 11 tritaškių) ir dar greitų atakų dėka svečiai jau buvo nokautuoti 3 kėlinyje. Skirtumas siekė 26 taškus, tad 4 kėlinys sužaistas tik dėl formalumo.
   Rezultatyviausi žaidėjai- Molėtų SC komandoje A.Žiukas (17 taškų), M.Valkauskas (14 taškų), M.Petkevičius (13 taškų). "JAROS SAUGOS" komandoje E.Bartaševičius (10 taškų), K.Lazickas (9 taškai).

11.17 Ukmergės "OLIMPAS"-Ignalinos KSC 95:66 (24:10,26:16,24:20,24:20)

Teisėjai:S.Grigas,A.Matiukas (60 žiūrovų)

Informacija pateikta iš facebook Olimpas

UKMERGĖS KOMANDA NEPASIGAILĖJO SVEČIŲ IŠ IGNALINOS.
Ukmergiškiai ir toliau rodo brandų žaidimą(nors ir ne pilna sudėtimi).
Lapkričio 17d. (šeštadienį) Ukmergėje, 2012-2013m. Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių II turo rungtynėse, įveikta pajėgi Ignalinos komanda.
Ukmergės "OLIMPAS" - Ignalinos KSC 95-66 (24-10, 26-16, 24-20, 24-20).
Po traumos į komandą grįžęs Paulius Šermukšnis, sustiprino įžaidėjo poziciją, tad žaidimas tapo daugiau komandinis. Tai parodė ir šios rungtynės, kuriose komanda kovojo kaip vienas kumštis, pradedant gynyba, baigiant ataka.
...
Žaidėjai pakilę nuo atsarginių suolelio, puikiai įsiliedavo į žaidimą. Ypatingai gerai į žaidimą įsitraukė Mindaugas Survila, sužaidęs fantastines rungtynes, įsmeigęs kelis svarbius tritaškius į varžovų krepšį.
Po sužaistų dviejų kėlinių, turbūt ir varžovai jau nebetikėjo, kad dar galėtų ką nors pakeisti šiose rungtynėse, Ukmergės "OLIMPAS" įtikinamai pirmavo rezultatu 50-26.
Trečią ir ketvirtą kėlinukus ukmergiškiai, ne tik atlaikė svečių iš Ignalinos bandymus spurtuoti, bet ir padidino pranašumą.
Puikus komandos trenerio ir žaidėjų darbas leido rungtynes laimėti 29 taškų skirtumu.
Rezultatyviausiai Ukmergės gretose žaidė: Mindaugas Survila pelnęs 18 taškų, Ridas Pulkauninkas ir Paulius Šermukšnis (4 rezultatyvūs perdavimai) surinko po 15 taškų, Laurynas Skapas ( 14 atkovotų kamuolių) ir Vitalijus Širokinas pelnė po 12 taškų, Domas Šermukšnis ir Marius Malinauskas surinko po 8 taškus, komandos kapitono Karolio Chadatavičiaus sąskaitoje 7 taškai.
Varžovų gretose pasižymėjo Tomas Gasparavičius pelnęs 14 taškų, Dovydo Šimkūno sąskaitoje 13 taškų.