www.rakta.lt

LAUKO KREPŠINIO TURNYRAS "1x1"_2012.09.29

PDF Spausdinti El.paštas

Pirmąkart Utenoje prie Daugiafunkcio sporto komplekso vyko lauko krepšinio turnyras "Vienas prieš vieną su Vichy Viva Fresh", skirtas Utenos miesto 751-ioms metinėms.Šį renginį organizavo Rytų Aukštaitijos krepšinio teisėjų asociacija kartu Utenos daugiafunkciu sporto centru.

  Nuo pat ryto šurmuliavo krepšinio aikštynas, rinkosi krepšininkai išbandyti savo jėgas neįprastoje krepšinio rungtyje- vienas prieš vieną. Kaip visada, oras per miesto šventę buvo geras, tad trukdžių žaisti lauke nebuvo. Susirinko apie 50 dalyvių 6 amžiaus grupėse. Dalyvavo ne vien uteniškiai, buvo svečių iš Vilniaus, Panevėžio, Zarasų, Molėtų, Visagino.
  1999/2000 metų gimimo grupėje varžėsi 9 krepšininkai ir po atkaklių kovų, 1-ąją vietą iškovojo Augis Bražiūnas finale įveikęs Ugnių Nikitiną rezultatu 6-4, o trečias liko Aurimas Navdničenas, įveikęs Mantą Žvirblį rezultatu 4-2. Šiuos krepšininkus treniruoja trenerė Sinilga Bartaševičiūtė.
  1997/1998 metų gimimo gupėje be pralaimėjimų žaidė Edvinas Slapšys iš Vilniaus ir tapo nugalėtoju, antras Deividas Graužinis, trečias Karolis Antanavičius.
  1995/1996 metų gimimo grupėje čempionu tapo po atkaklių kovų  ketvirtfinalyje, rezultatu 9-8, pusfinalyje- taip pat 9-8, o finale 8-7 laimėjęs Karolis Legenis- trenerio Simo Kručkausko auklėtinis. Antras- Lukas Palivanas, trečias- Eimantas Čypas. Abu iš Dusetų.
  Skaitlingiausia buvo vyrų grupė, kur susitiko 16 krepšininkų. Svečiams laimėti vilčių nepaliko uteniškiai- čempionu tapo gerai žinomas Tomas Markevičius, antras -Arūnas Butkys, trečias- treneriu dirbantis Tomas Mackonis.
  Norą pasivaržyti vienas prieš vieną išreiškė ir keturi vyresnio amžiaus krepšininkai, rungdamiesi veteranų grupėje- 1973 metų gimimo ir anksčiau. Sensacingai nugalėjo Vaidotas Juozelskis, įveikęs visus varžovus. Antras- Aurelijus Kazlauskas, trečias- Rimvydas Vaitkus.
  Merginų grupėje dalyvavo 4 krepšininkės. Sensacija neįvyko, mat nugalėjo garsioji uteniškė Austėja Serbentaitė, kuri yra ir savo amžiaus grupės Lietuvos čempionė. Tai trenerės Irmos Maigienės auklėtinė.
   Šį renginį krepšininkams dovanojo Utenos rajono savivaldybė. Renginio generalinis rėmėjas "Utenos alus" vaišino visus dalyvius negazuotu mineraliniu vandeniu su citrina "Vichy Viva Fresh", o nugalėtojai buvo apdovanoti ir pakuotėmis.
   Turnyrų partneris "Sporto gama" nugalėtojams įstegė krepšininkų statulėles, o II ir III vietos laimėtojams- medalius. Kaip visada, kuponais-čekiais picoms apdovanoja kavinė-klubas "Antika". Nugalėtojams buvo įteikti "Rokiškio" sūriai, "Utenos apskrities žinių" prenumeratos.

lenteles nuostatai
Lentelės Taisyklės
Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 08 Spalis 2012 16:16