www.rakta.lt

PAAIŠKĖJO PASKUTINIS PUSFINALIO DALYVIS SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 26 Kovas 2015 13:52 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Šią savaitę abejas ketvirtfinalio rungtynes sužaidė Utenos "RL GYM" ir Širvintų "ŠIRVINTA". Po jų paaiškėjo, kad Anykščių "JAROS SAUGA" pusfinalyje susitiks su Utenos "RL GYM".

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Šeštadienis, 28 Kovas 2015 11:17
 

BAIGĖSI PUSFINALIŲ KOVOS VYRŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 26 Kovas 2015 11:11 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Po atkaklių kovų pusfinaliuose, Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybės "Utenos mėsa" taurei laimėti pasiekė finišo tiesiąją. Paaiškėjo mažojo bei didžiojo finalų poros, kuriose komandos varžysis dėl apdovanojimų balandžio 11-ąją dieną Molėtuose.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 30 Kovas 2015 07:59
 

SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖSE AIŠKŪS 3 PUSFINALININKAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 23 Kovas 2015 09:01 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 Praėjusią savaitę sužaisti atsakomieji ketvirtfinalių susitikimai V-osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse, po kurių paaiškėjo 3 pusfinalininkai, o viena pora Utenos "RL GYM"- Širvintų "ŠIRVINTA" dar nežaidė.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 23 Kovas 2015 09:34
 

AKIMIRKOS IŠ SENJORŲ "49+" PIRMENYBIŲ

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Sekmadienis, 22 Kovas 2015 16:23 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

014015

R.Tumas- naudingiausias žaidėjas                                           S.Živatkauskas- rezultatyviausias žaidėjas

 

013

Komandos po apdovanojimo (kairėje II vieta- - Utena, viduryje- I vieta- Anykščiai, dešinėje- III vieta- Biržų "AGARAS"

 

Continue... Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 22 Kovas 2015 16:59
 

BAIGĖSI II-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "49+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 16 Kovas 2015 14:30 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  II-osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "49+" krepšinio pirmenybėse triumfavo anykštėnai, antri- uteniškiai, treti- biržiečiai. Uždarymo šventė suorganizuota Biržuose.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 22 Kovas 2015 16:41
 

PAAIŠKĖJO PASKUTINIS PUSFINALININKAS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 16 Kovas 2015 13:07 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Savaitgalį buvo žaidžiami abeji susitikimai ketvirtfinalio poroje tarp Švenčionėlių ir Visagino komandų. Paradoksas, bet namų sienos komandoms nepadėjo. Išvykoje laimėję 18 taškų skirtumu, o namuose pralaimėję 14, į Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Utenos mėsa" taurei laimėti pusfinalį pateko Visagino SC komanda.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 16 Kovas 2015 13:49
 

"JAROS SAUGA" BEVEIK UŽSITIKRINO VIETĄ PUSFINALYJE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Penktadienis, 13 Kovas 2015 08:39 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Solidžią persvarą susikorovusi, Anykščių "JAROS SAUGA" beveik užsitikrino vietą V-ųjų Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių pusfinalyje.

Kupiškio "KUPIŠKIS"- Anykščių "JAROS SAUGA" 55:93 (15:16,11:33,14:22,15:22)
Teisėjai- A.Šalkauskas, G.Jasiulionis

 Įtemptos rungtynės vyko tik pirmajame kėlinyje, kol anykštėnai įjungė aukštesnę pavarą antrajame ir nutolo nuo varžovų. Sužaidus apie 5 minutes, kupiškėnai pirmavo 7:4, ir atrodė svečių laukia labai sunkios varžybos. Vis tik pirmąjį kėlinį svečiai laimėjo vieno taško skirtumu. Antrąjį kėlinį anykštėnai surengė daug greitų atakų, žaidimo kontrolę perėmė pats M.Kildišius, kuris pirmajame kėlinyje pelnė tik du taškus, atidžiau pradėjo pasikeisdami dengti A.Adomavičių, kuris pirmajame kėlinyje pelnė 9 taškus, o per rungtynes viso 14 taškų ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis , esant rezultatui 26:49. Antroje rungtynių pusėje svečiai kontroliavo situaciją, didino atotrūkį ir pasiekė triuškinančią pergalę 38 taškų skirtumu. Svečių komandoje nesulaikomas buvo M.Kildišius, kuris pelnė net 39 taškus, R.Mincė (15 taškų). Priminsime, kad ši komandų pora pernai žaidė pusfinalyje, o šiemet jos jau suvestos ketvirtfinalyje.

 

RYTŲ AUKŠTAITIJOS FINALAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 12 Kovas 2015 13:53 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

utm      rakta 5 1

 V-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS

                   "UTENOS MĖSA" TAUREI LAIMĖTI

                                 FINALINĖ DIENA

                                        MOLĖTAI

                                     2015.04. 11

 

Programoje:

13 val. mažasis finalas

14.40 val. tritaškių konkursas

15.00 val. dėjimo į krepšį konkursas

15.30 val. didysis finalas

17 val. apdovanojimai

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 27 Kovas 2015 08:37
 

ROKIŠKIO KKSC PATEKO Į PUSFINALĮ

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 12 Kovas 2015 08:40 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 Sunkiai, kelią link pusfinalio prasiskynė Rokiškio KKSC komanda, atsakomosiose rungtynėse įveikusi Anykščių SC komandą rezultatu 82:75 ir panaikinusi 3 taškų deficitą. Pusfinalio varžovas Utenos "DSC-Užpaliai". Molėtų SC kitame pusfinalyje laukia varžovo iš poros Švenčionėlių "AITVARAS-SM"- Visagino SC.
   Atvykę svečiai buvo nusiteikę rimtai kovai ir lengvo pasivaikščiojimo varžovams nežadėjo. Pradžioje komandos žaidė apylygiai ir keliais taškais į priekį išsiveržė rokiškėnai. Antrajame kėlinyje dar labiau padidino atotrūkį ir skirtumas siekė kiek saugesnį, 10 taškų skitumą, o pagal dvejų rungtynių rezultatą plius 7. Trečiajame kėlinyje tritaškių pagalba svečiai sumažino skirtumą iki 6 taškų ir viskas sprendėsi ketvirtajame. Jo pradžioje, atrodė, kad jau viskas išsisprendė, kai per kelias minutes Rokiškio KKSC uraganinėmis atakomis sugniuždė varžovą, padidindami skirtumą iki 16 taškų. Tačiau po R.Šližio paprašytos minutės pertraukėlės , anykštėnai pakilo į lemiamą šturmą, ir tas jiems pavyko- atkarpėlė laimėta 10:0, ir vėl tas pats skirtumas- 6 taškai, o žaisti lieka apie 4 minutes. Likus žaisti 2.15 minutės, skirtumas ir vėl 6 taškai, tačiau įvyko lemtingas lūžis, kai A.Juškevičius, kuris per rungtynes nebuvo įmetęs nė taško, švystelėjo taiklų tritaškį metimą, baigiantis atakos laikui. Po to sekė anykštėnų netaiklus tritaškis, ir, likus žaisti 1.50 minutės R.Jegorovas pataiko tritaškį, ir jau komandas skiria 12 taškų. Vis tik svečiai kovojo iki galo, ir gerai apsigindami, bei pataikydami baudos metimus, skirtumą sumažino iki 7 taškų, tačiau namuose buvo laimėta 3 taškų skirtumu ir teko į pusfinalį išleisti Rokiškio KKSC komandą. Šeimininkų gretose geriausiai žaidė jaunasis R.Keliačius, pelnęs 26 taškus, R.Jegorovas pelnė 19 taškų. Anykštėnams po 23 taškus pelnė D.Miškeliūnas ir T.Jodelis (6 tritaškiai).

 

A POGRUPIO RUNGTYNĖS VYKO MOLĖTUOSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Antradienis, 10 Kovas 2015 09:46 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 

Utenos "AMBER FOREST" - Širvintų "Širvinta" 93-66 ( 30-15, 11-23, 28-10, 24-18)

2015-02-26
 Populiarinant senjorų krepšinį, šios rungtynės vyko Molėtų sporto centro arenoje, kur ketvirtadienio vakarą vyko Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių "Jaros sauga" taurei laimėti. Susitiko Utenos "AMBER FOREST" ir Širvintų "Širvintos" komandos. Reikia pažymėti, kad Utenos "AMBER FOREST" komandos sudėtyje žaidžia ir trys molėtiškiai, tai Kęstutis Šeštokas - krepšininkas, daugiausia kartų laimėjęs LKL čempionatą (7 kartus), Ramūnas Knezys ir Rolandas Pumputis. Šios komandos gretose ir daugiau legendinių krepšininkų, kurie šiuo metu demonstruoja puikią sportinę formą.

Skaityti daugiau
 

PIRMASIS KETVIRTFINALIS ANYKŠČIŲ SC-ROKIŠKIO KKSC

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 09 Kovas 2015 11:08 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   V-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti sužaistas pirmasis ketvirtfinalis Anykščiuose, kur Anykščių SC po sunkios ir atkaklios kovos įveikė Rokiškio KKSC komandą rezultatu 67-64. Pirmenybėse šešti likę anykštėnai, įnirtingai kibo į atlapus 3-iąją vietą užėmusiems rokiškėnams. Nors atrodė, kad šiose rungtynėse favoritai Rokiškio KKSC, tačiau šeimininkai pelnytai nugalėjo. Tiesa, trijų taškų gali ir nepakakti, nes atsakomoji dvikova bus žaidžiama po savaitės Rokiškyje.
  Pradžia abejoms komandoms klostėsi sunkiai- netaiklūs metimai, klaidos ir sužaidus apie 4 minutes, tablo rodė skaičius 3:2 svečių naudai. Po to šiek tiek žaidimo kokybė pagerėjo ir svečiai atitrūko, laimėdami pirmąjį kėlinį rezultatu 18:13. Antrasis kėlinys, anykštėnų sužaistas kaip iš natų (24:8), leido jiems persverti rezultatą ir atitrūkti. To priežastis- drausmingas anykštėnų žaidimas, greitos atakos, priešingai- varžovų stovykloje chaosas bei pašlijusi drausmė. Padarę išvadas per ilgąją pertrauką, Rokiškio KKSC komanda trečiajį kėlinį pradėjo ryžtingai ir keturių taiklių tritaškių dėka priartėjo prie varžovų. Prieš paskutinį ketvirtį rezultatas 50:48. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai siekė kiek atsiplėšti nuo savo varžovų, o svečiai neleido to jiems daryti, stengdamiesi išsaugoti apylygį rezultatą. Tas jiems pavyko su paskutiniu šūviu- likus žaisti 2 sekundes, skirtumas dar buvo 6 taškai, tačiau M.Šinkūno paleistas tolimas metimas sumažino skirtumą iki trijų. Klampios, nerezultatyvios rungtynės baigėsi šeimininkų pergale 67:64. Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė T.Jodelis (20 taškų), D.Miškeliūnas (18 taškų). Rokiškio KKSC komandoje I.Juškevičius (23 taškai), R.Keliačius (15 taškų).

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 09 Kovas 2015 11:27
 

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KETVIRTFINALIŲ POROS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Sekmadienis, 01 Kovas 2015 16:02 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti VII- ąją vietą užėmusi Biržų "SPORTO" komanda pasirodymą baigė, o I-ąją vietą (Molėtų SC) ir II-ją vietą (Utenos "DSC-UŽPALIAI") pateko iš karto į pusfinalį. Tad ketvirtfinalių poros tokios- bus žaidžiama iš dvejų rungtynių:

    KETVIRTFINALIAI    
         
    I rungtynės    
         
6-3 Anykščių SC : Rokiškio KKSC 2015.03.08
5-4 Visagino SC : Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 2015.03.08
         
    II rungtynės    
         
3-6 Rokiškio KKSC : Anykščių SC 2015.03.15
4-5 Švenčionėlių "AITVARAS-SM" : Visagino SC 2015.03.15
 

SUŽAISTAS II-ASIS TURAS SENJORŲ "49+" PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Trečiadienis, 25 Vasaris 2015 15:12 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  II-osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "49+" krepšinio pirmenybėse II-asis turas sužaistas Anykščiuose. Šiame ture abi pergales iškovojo anykštėnai, vieną- uteniškiai, o Biržų "AGARAS" liko be pergalių.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 25 Vasaris 2015 15:36
 

SENJORŲ "39+" KETVIRTFINALIAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 23 Vasaris 2015 16:07 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

    Jau aiškios ketvirtfinalių poros V-osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti:         

                                                    I rungtynės

B4-A1 Ukmergės "OLIMPAS" : Utenos "AMBER FOREST" 2015.03.15
B3-A2 Kupiškio "KUPIŠKIS" : Anykščių "JAROS SAUGA" 2015.03.15
A3-B2 Ignalinos "SENJORAI" : BIRŽAI 2015.03.15
A4-B1 Širvintų "ŠIRVINTA" : Utenos "RL GYM" 2015.03.15
         
    II rungtynės    
         
A1-B4 Utenos "AMBER FOREST" : Ukmergės "OLIMPAS" 2015.03.22
A2-B3 Anykščių "JAROS SAUGA" : Kupiškio "KUPIŠKIS" 2015.03.22
B2-A3 BIRŽAI : Ignalinos "SENJORAI" 2015.03.22
B1-A4 Utenos "RL GYM" : Širvintų "ŠIRVINTA" 2015.03.22
Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 23 Vasaris 2015 16:24
 

RYTŲ AUKŠTAITIJOS SAVAITĖS APŽVALGA (02.17-22)

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 19 Vasaris 2015 15:37 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Šią savaitę sužaisti trys svarbūs susitikimai. Lieka paskutinė savaitė, kai kovo 1-ąją dieną paaiškės I-ojo etapo komandų užimtos vietos. Dabar turnyrinėje lentelėje dar daug kas neaišku. Liko laukti nebedaug.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 25 Vasaris 2015 09:39
 
«PradžiaAnkstesnis11121314151617181920SekantisPabaiga»

Puslapis 14 iš 31

Projektinė veikla

Turnyrinės lentelės
 

 

Nuorodos

unnamed

unnamed 1