www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

TRITAŠKIŲ METIMŲ KONKURSO NUGALĖTOJAS-T.MACKONIS

PDF Spausdinti El.paštas

    Po rungtynių dėl 3 vietos Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių finalinio ketverto metu vyko tritaškių metimų konkursas. Jame dalyvavo po 3 žaidėjus iš kiekvienos komandos, dalyvavusios finaliniame ketverte- tai Ukmergės "OLIMPO", Utenos KKSC, Užpalių "UŽPALIŲ" bei Rokiškio "KRAUNEDOS-KKSC".

Konkursas vyko pagal tokias taisykles:
    metama iš 5 stovų po 5 kamuolius. Penktojo metimo vertė 2 taškai. Viso per minutę 25 metimai (jei spėjama), o maksimumas taškų- 30.
   Iš dvylikos dalyvių į pusfinalį pateko- M.Bimba (Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC") ir T.Mackonis (Utenos KKSC) , pelnę po 15 taškų, T.Markevičius (Užpalių "UŽPALIAI") 13 taškų, bei T.Kazickas (Utenos KKSC) 12 taškų- papildomoje serijoje persimetęs su A.Macijausku (Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC). Pusfinalyje prasčiausiai sekėsi T.Kazickui (5 taškai) ir M.Bimbai (12 taškų), kuriam pritrūko vienintelio metimo, kad pakliūti į finalą. Nes į finalą pakliuvo T.Markevičius ir  T.Mackonis, surinkę po 13 taškų.
   Finalinėje metimų stadijoje pasijautė žaidėjų nuovargis ir rezultatai negerėjo, bet prastėjo. Vis tik su psichologine įtampa geriau susitvarkė Tomas Mackonis iš Utenos KKSC, kuris surinko 12 taškų ir aplenkė Tomą Markevičių iš "UŽPALIŲ" komandos (9 taškai).

Sveikiname Tomą Mackonį, kuriam buvo įteikta krepšininko statulėlė bei "Utenos trikotažo" marškinėliai.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 09 Balandis 2012 11:52