RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA (01.16-22)

PDF Spausdinti El.paštas

Šią savaitę lyderiai Ignalinos "ŽUVĖDRA" ir Molėtų SC patyrė nesėkmes, o Utenos KKSC iškovojo pergalę ir įsitvirtino antroje vietoje. Liko sužaisti keli I rato susitikimai, o kai kurios komandos jau pradėjo II-ąjį ratą.

01.18 Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC"-Molėtų SC 73:68 (13:22,19:21,21:13,20:12)

Teisėjai:O.Antonova,G.Marganavičius (80 žiūrovų)

Šių rungtynių rezultatas beveik toks pat kaip I rato, kai laimėjo Molėtų SC rezultatu 73:67. Šį kartą stipresni buvo rokiškėnai 73:68. Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai, kurie ilgai pirmavo ir tik ketvirtajame kėlinyje Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC" persvėrė rezultatą savo naudai. Anot molėtiškių, tai buvo jų geriausios sužaistos rungtynės išvykoje. Apmaudu, kad pralaimėta, nes gerai "krito" tritaškiai A.Žiukui. O rokiškėnus į pergalę atvedė geras R.Zolobo ir T.Trumpos žaidimas. Molėtiškiai liko su 4 pergalėmis, o rokiškėnams tai buvo antroji pergalė. Norint pakliūti į ketvertuką, antrajame rate jiems reikia pasistengti.
  Rezultatyviausiai žaidė:Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC" komandoje R.Zolobas, pelnęs 21 tašką ir T.Trumpa 18 taškų.
Molėtų SC komandoje A.Žiukas, pelnęs 22 taškus ir D.Verikas 14 taškų.

01.19 Utenos KKSC-Ukmergės "OLIMPAS" 88:78 (26:19,16:16,15:23,31:20)

Teisėjai:R.Vaitkus,A.Misiūnas (10 žiūrovų)

Labai graži kova vyko ketvirtadienį Utenos sporto centro salėje, kur Utenos KKSC auklėtiniai tik ketvirtajame kėlinyje palaužė svečius iš Ukmergės. Ukmergiškiams taip pat labai reikalingos pergalės antrajame rate, kad patekti į ketvertą, nes dabar jų sąskaitoje 2 pergalės.
   Rezulatyviausi žaidėjai:Utenos KKSC komandoje T.Mackonis, pelnęs 24 taškus ir A.Bražiūnas 20 taškų.
Ukmergės "OLIMPO" komandoje puikias rungtyne sužaidė R.Pulkauninkas, pelnęs 32 taškus, L.Skapas 12 taškų.

01.21 Užpalių "UŽPALIAI"-Ignalinos "ŽUVĖDRA" 99:70 (27;17,19:23,21:11,32:19)

Teisėjai:A.Misiūnas,G.Jasiulionis (5 žiūrovai)

Nepilnos sudėties į Uteną atvyko lyderiai Ignalinos "Žuvėdros" krepšininkai ir liko skaudžiai nubausti-Užpaliai juos sutriuškino 29 taškų skirtumu, nors po 2 kėlinių skirtumas buvo tik 6 taškai). Rungtynės vyko jaukioje Dauniškio gimnazijos sporto salėje. Užpaliams tai buvo antroji pergalė, o ignaliniečiai po šios nesėkmės vistiek išliko pirmenybių lyderiais su 5 iškovotomis pergalėmis.
  Rezultatyviausi žaidėjai: Užpalių komandoje A.Mikučionis, 24 taškai, T.Markevičius 22 taškai ir M.Didžgalvis 17 taškų.
Ignalinos "Žuvėdros" komandoje M.Krasauskas 24 taškai, M.Valkauskas 14 taškų.