ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖSE PIRMAUJA AUKŠTAITIJOS TRAKTAS

PDF Spausdinti El.paštas

Iki švenčių, sužaidus II turus, III-iosiose įmonių krepšinio pirmenybėse "Hiperika" taurei laimėti pirmauja Aukštaitijos traktas, iškovojęs abi pergales, Nosted mechanika ir Utenos melioracija iškovojo po 1 pergalę, o Vytrolma abu sykius pralaimėjo.

Nosted mechanika- Aukštaitijos traktas 65:81

Pernykščių finalininkų dvikovą gana nesunkiai laimėjo Aukštaitijos traktas, kuris persvarą susikrovė net pirmoje rungtynių pusėje. Po dviejų kėlinių rezultatas jų naudai buvo 47:29. Ypač taikliai mėtyta nuo tritaškio metimų zonos. Tuo tarpu, Nosted mechanika atsigavo po šalto dušo tik trečiajame kėlinyje - skirtumą buvo sumažinusi iki 7 taškų, tačiau priartėti nepavyko. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė D.Meidus (22 taškai), E.Steiblys (20 taškų) ir E.Sriubas (14 taškų). Nosted mechanika gretose D.Andrulis (28 taškai), A.Keras (17 taškų).

Vytrolma- Utenos melioracija 67:74

Pirmajame ture abi pralaimėjusios komandos siekė pirmosios pergalės pirmenybėse. Visas rungtynes vyko kieta, vyriška kova. Nors pirmajame kėlinyje Utenos melioracija susikrovė nemenką persvarą (22:11), tačiau antrajame kėlinyje Vytrolma beveik pasivyjo savo varžovus. Po dviejų kėlinių 36:33 Utenos melioracijos naudai. Toliau varžybos vyko taškas į tašką, ir tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tiksliau sužaidę, Utenos melioracijos krepšininkai šventė pergalę 7 taškų skirtumu. Nugalėtojams B.Blažys pelnė 24 taškus, T.Kelevišius 15 taškų. Vytrolmai V.Kvietinskas 20 taškų, Š.Bikus 14 taškų.