www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

UTENOS VETERANŲ PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA (12.05-11)

PDF Spausdinti El.paštas

   Šią savaitę įvyko tik vienerios Utenos veteranų "39+" krepšinio pirmenybių rungtynės,kurias po labai gražios kovos laimėjo Teisėjų ir Ko komanda.

12.07 Krepšinio mėgėjai-Teisėjai ir Ko 62:72 (14:31,16:14,14:12,18:15)
         
Teisėjai-A.Misiūnas,L.Bliumbergas

  Saulės gimnazijos sporto salėje vykusias rungtynes po puikiai sužaisto pirmojo kėlinio (31:14) laimėjo Teisėjai ir Ko. Skirtumas netgi buvo 25 taškai, tačiau Krepšinio mėgėjai mobilizavosi, pradėjo aktyviau gintis, pataikyti iš toliau ir buvo priartėję iki 6 taškų. O žaisti buvo likę apie 3 minutes. Vis tik išlyginti rezultato nepavyko. Teisėjai ir Ko ėmė atidžiau žaisti puolime, bei aktyviau apsigynė ir rungtynes laimėjo 10 taškų skirtumu.Rungtynės nebuvo lengvos ir aikštėje dirbusiems teisėjams-jie juto spaudimą iš abiejų komandų. Tiesa, techninių pražangų išvengta. Vis tik pergalė pelnyta teisingai, manoma, kad Krepšinio mėgėjai neįvertino savo varžovų ir tikimasi, kad antrojo rato varžybose pasieks revanšą.
   Rezultatyviausi žaidėjai:
Teisėjai ir Ko- S.Gudas 20 taškų, A.Dūdėnas-19 taškų.
Krepšinio mėgėjai- R.Tumas 19 taškų, A.Nariūnas 12 taškų.

Likus sužaisti vienoms I rato rungtynėms, pirmenybėse pirmauja RL GYM komanda, iškovojusi visas 3 pergales, antri Teisėjai ir Ko- 1 pergalė ir 1 pralaimėjimas, treti Krepšinio mėgėjai- 1 pergalė ir 2 pralaimėjimai, ketvirti-Dauniškis ir Ko- 2 pralaimėjimai.