RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ APŽVALGA_(11.07-13)

PDF Spausdinti El.paštas

VII-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse šią savaitę sužaisti 2 susitikimai.

Lyderių kova. Susitiko po 2 pergales iškovojusios komandos ir neptyrusios pralaimėjimo kartėlio- Anykščių KKSC ir Ukmergės TVM.
 Intriga. Iki pat rungtynių pabaigos išlikusi intriga. Po trijų kėlinių lygu. Tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje išsisprendė nugalėtojas- geriau sužaidę ukmergiškiai išsivežė pergalę rezultatu 69:61.
Rezultatyviausi. Anykščių gretose T.Jodelis ir Ž.Žiukas pelnė po 12 taškų. Ukmergės komandoje M.Survila ir Ž.Linartas pelnė po 17 taškų.
Lyderiai. Dar nė vieno pralaimėjimo nepatyrę, pirmenybėse pirmauja Ukmergės TVM komanda.
Be pergalių. Kol kas nė vienos pergalės pirmenybėse neiškovojo Ukmergės SC bei Visagino sporto centro krepšininkai.