www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

SENJORŲ PIRMENYBĖS_SAVAITĖS APŽVALGA

PDF Spausdinti El.paštas

  Antrąją pergalę pirmenybėse, tiesa, visai nelengvą, iškovojo Utenos "AMBER FOREST", išvykoje nugalėdama Ukmergės "OLIMPĄ" rezultatu 51:48.

  Spurtavę pirmajame kėlinyje, uteniškiai išsiveržė į priekį rezultatu 18:10, tačiau šiemet ukmergiškiai, pasistiprinę Arnu Kazlausku, rimtai kovėsi ir neleido atitrūkti uteniškiams. Negana to, trečiąjį kėlinį "OLIMPAS" laimėjo rezultatu 15:9. Uteniškiams nesisekė žaidimas puolime, gynyboje nesusitvarkė su minėtuoju A.Kazlausku, tačiau K.Šeštoko dėka pavyko laimėti rungtynes. K.Šeštokas pelnė 20 taškų, T.Didžgalvis 12 taškų. "OLIMPO" komandoje iš 48 taškų net 28 pelnė A.Kazlauskas. Džiugu, kad Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse rungtyniauja garsūs praeityje žaidėjai.

Pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo Obelių "SENJORAI", įveikdami Širvintų "BRIEDĮ" rezultatu 64:53. Širvintiškiams tai buvo antroji nesėkmė. Po dviejų kėlinių atrodė, kad lengvai laimės obeliškiai, tačiau svečiai skirtumą sumažino 8 taškais. Vis tik ketvirtajame kėlinyje šeimininkai neleido svečiams priartėti ir nors kiek pasvajoti apie pergalę. "SENJORŲ" komandoje rezultatyviausiai žaidė R.Bimba (18 taškų) ir A.Laužadis (16 taškų). Svečių komandoje R.Rozmanas pelnė 14 taškų, po 9 - V.Venslovas ir R.Kasparas.