"JAROS SAUGA" BEVEIK UŽSITIKRINO VIETĄ PUSFINALYJE

PDF Spausdinti El.paštas

Solidžią persvarą susikorovusi, Anykščių "JAROS SAUGA" beveik užsitikrino vietą V-ųjų Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių pusfinalyje.

Kupiškio "KUPIŠKIS"- Anykščių "JAROS SAUGA" 55:93 (15:16,11:33,14:22,15:22)
Teisėjai- A.Šalkauskas, G.Jasiulionis

Įtemptos rungtynės vyko tik pirmajame kėlinyje, kol anykštėnai įjungė aukštesnę pavarą antrajame ir nutolo nuo varžovų. Sužaidus apie 5 minutes, kupiškėnai pirmavo 7:4, ir atrodė svečių laukia labai sunkios varžybos. Vis tik pirmąjį kėlinį svečiai laimėjo vieno taško skirtumu. Antrąjį kėlinį anykštėnai surengė daug greitų atakų, žaidimo kontrolę perėmė pats M.Kildišius, kuris pirmajame kėlinyje pelnė tik du taškus, atidžiau pradėjo pasikeisdami dengti A.Adomavičių, kuris pirmajame kėlinyje pelnė 9 taškus, o per rungtynes viso 14 taškų ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis , esant rezultatui 26:49. Antroje rungtynių pusėje svečiai kontroliavo situaciją, didino atotrūkį ir pasiekė triuškinančią pergalę 38 taškų skirtumu. Svečių komandoje nesulaikomas buvo M.Kildišius, kuris pelnė net 39 taškus, R.Mincė (15 taškų). Priminsime, kad ši komandų pora pernai žaidė pusfinalyje, o šiemet jos jau suvestos ketvirtfinalyje.