ROKIŠKIO KKSC PATEKO Į PUSFINALĮ

PDF Spausdinti El.paštas

Sunkiai, kelią link pusfinalio prasiskynė Rokiškio KKSC komanda, atsakomosiose rungtynėse įveikusi Anykščių SC komandą rezultatu 82:75 ir panaikinusi 3 taškų deficitą. Pusfinalio varžovas Utenos "DSC-Užpaliai". Molėtų SC kitame pusfinalyje laukia varžovo iš poros Švenčionėlių "AITVARAS-SM"- Visagino SC.
   Atvykę svečiai buvo nusiteikę rimtai kovai ir lengvo pasivaikščiojimo varžovams nežadėjo. Pradžioje komandos žaidė apylygiai ir keliais taškais į priekį išsiveržė rokiškėnai. Antrajame kėlinyje dar labiau padidino atotrūkį ir skirtumas siekė kiek saugesnį, 10 taškų skitumą, o pagal dvejų rungtynių rezultatą plius 7. Trečiajame kėlinyje tritaškių pagalba svečiai sumažino skirtumą iki 6 taškų ir viskas sprendėsi ketvirtajame. Jo pradžioje, atrodė, kad jau viskas išsisprendė, kai per kelias minutes Rokiškio KKSC uraganinėmis atakomis sugniuždė varžovą, padidindami skirtumą iki 16 taškų. Tačiau po R.Šližio paprašytos minutės pertraukėlės , anykštėnai pakilo į lemiamą šturmą, ir tas jiems pavyko- atkarpėlė laimėta 10:0, ir vėl tas pats skirtumas- 6 taškai, o žaisti lieka apie 4 minutes. Likus žaisti 2.15 minutės, skirtumas ir vėl 6 taškai, tačiau įvyko lemtingas lūžis, kai A.Juškevičius, kuris per rungtynes nebuvo įmetęs nė taško, švystelėjo taiklų tritaškį metimą, baigiantis atakos laikui. Po to sekė anykštėnų netaiklus tritaškis, ir, likus žaisti 1.50 minutės R.Jegorovas pataiko tritaškį, ir jau komandas skiria 12 taškų. Vis tik svečiai kovojo iki galo, ir gerai apsigindami, bei pataikydami baudos metimus, skirtumą sumažino iki 7 taškų, tačiau namuose buvo laimėta 3 taškų skirtumu ir teko į pusfinalį išleisti Rokiškio KKSC komandą. Šeimininkų gretose geriausiai žaidė jaunasis R.Keliačius, pelnęs 26 taškus, R.Jegorovas pelnė 19 taškų. Anykštėnams po 23 taškus pelnė D.Miškeliūnas ir T.Jodelis (6 tritaškiai).