www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

R.JARUČIO SĖKMINGAS DEBIUTAS SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas

krepsinio-zaidejas-rolandas-jarutis6427 V-osiose Rytų Aukštaitjos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti debiutavo Rolandas Jarutis, vilkėdamas Utenos "AMBER FOREST" marškinėlius.

 02.05 Utenos "AMBER FOREST"- Ignalinos "SENJORAI" 82:68 (22:20,19:20,21:12,20:16)
          Teisėjai- A.Šalkauskas, G.Jasiulionis

     Utenoje susitiko A pogrupio lyderiai- "AMBER FOREST" ir Ignalinos "SENJORAI", užimantys trečiąją vietą. Nors svečiai rungtyniauti atvyko septyniese, tačiau lyderių neišsigando ir kovėsi, kaip lygūs su lygiais. Šeimininkų gretose debiutavo R.Jarutis, pelnydamas 33 taškus. Daugiausia jo pastangų dėka, "AMBER FOREST" ir šventė nelengvą pergalę. Ignaliniečių gretose rezultatyviausiai žaidė L. Savickas, kuris pelnė 27 taškus.
    Rungtynes šeimininkai pradėjo vangiai, leisdami ignaliniečiams pirmauti. Ir tik kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį 2 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė- pirmavo tai viena, tai kita komanda ir į ilgąją pertrauką ilsėtis komandos išėjo esant rezultatui 41:40. Trečiajame kėlinyje šeimininkai trūktelėjo šiek tiek į priekį ir skirtumas tapo saugesnis- persvara siekė 10 taškų. Tačiau ignaliniečiai ginklų nesudėjo, toliau priešinosi varžovams, ir , likus žaisti 2 minutes, skirtumą sumažino iki 6 taškų. Tačiau šiuo momentu šaltakraujiškai sužaidė R.Jarutis, ir "AMBER FOREST" padidino atotrūkį, iškovodami sunkią pergalę.

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 06 Vasaris 2015 09:27