www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

SENJORŲ "39+" PIRMENYBIŲ APŽVALGA

PDF Spausdinti El.paštas

logo js V-osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti be pralaimėjimų žengia uteniškiai- A pogupyje "AMBER FOREST", o B pogrupyje "RL GYM", iškovoję po tris pergales.

A pogrupio apžvalga

  Sužaidus pirmajam ratui (išskyrus rungtynes tarp Ignalinos "SENJORŲ" ir Anykščių "JAROS SAUGOS") be pralaimėjimų žengiantys "AMBER FOREST" iš Utenos trečiąją pergalę iškovojo Širvintose, nugalėdami pogrupio autsaiderius "ŠIRVINTOS" senjorus rezultatu 86:57. Verta paminėti, kad pirmąjį kėlinį 19:18 laimėjo širvintiškiai, bet po to sėdo į duobę antrajame kėlinyje, pralaimėdami 6:29. Rezultatyviausiai uteniškių gretose žaidė P.Tarvydas (21 taškas) ir R.Knezys (14 taškų). "ŠIRVINTOS" komandoje J.Zdrozdas (18 taškų), D.Kružikas (11 taškų). Kol kas antroje- trečioje vietose rikiuojasi anykštėnai ir ignaliniečiai, su viena pergale ir vienu pralaimėjimu. Širvintiškiai- ketvirti, neiškovoję nė vienos pergalės.

B pogrupio apžvalga

  Pirmąjį ratą be pralaimėjimų baigė "RL GYM" iš Utenos, laimėdami nesunkiai Ukmergėje rezultatu 74:53, o namuose po sunkios kovos, įveikę "BIRŽUS" rezultatu 78:68. Beje, biržiečiai antrajame ture pralaimėjo taip pat po atkaklios kovos "KUPIŠKIUI" rezultatu 65:69.
  Utenoje biržiečiams gerai klostėsi rungtynių pradžia-jie pirmavo 12:2, o pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 19:12. Antrajame uteniškiai susiėmė ir pradėjo taikliau mėtyti bei geriau gintis ir išsiveržė į priekį po dviejų kėlinių rezultatu 38:32. Toliau komandos kovėsi ir šiek tiek tolo šeimininkai, tačiau Biržų senjorai rankų nenuleido, nepaisant to, kad už dvi technines pražangas buvo diskvalfikuotas D.Tatoris. Vietomis skirtumas siekė ir 18 taškų, tačiau į pabaigą skirtumas sumažėjo ir "RL GYM" šventė sunkią pergalę rezultatu 78:68. Ketvirtajame kėlinyje į aikštelę išbėgo ir Ž.Urbonas, kuris pelnė 4 taškus, na, o uteniškių gretose rezultatyviausiai žaidė V.Skomskis (23 taškai) ir N.Malinauskas bei T.Andriūnas po 12 taškų (po 4 tritaškius). BIRŽŲ komandoje D.Gražinis pelnė 17 taškų, D.Tatoris ir R.Pavilonis po 15 taškų.

 

 

A pogrupis


1.Utenos "AMBER FOREST" 3/0
2.Anykščių "JAROS SAUGA" 1/1

3.Ignalinos "SENJORAI" 1/1
4.Širvintų "ŠIRVINTA" 0/3

B pogrupis

1.Utenos "RL GYM" 3/0
2.Kupiškio "KUPIŠKIS" 1/1
3.BIRŽAI 1/2
4.Ukmergės "OLIMPAS" 0/2

 

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 23 Sausis 2015 09:02